Dziewczynka zaskoczyła swoim wykonaniem numeru Slipknota! Te nagranie podbija Internet!

i

Autor: Alejandro Godinez/Associated Press/East News Młoda fanka Slipknota!

Dziewczynka zaskoczyła swoim wykonaniem numeru Slipknota! To nagranie podbija Internet! [WIDEO]

2022-12-20 14:58

Młodzi słuchają tylko popu i hip-hopu? Nic bardziej mylnego! Wśród przedstawicieli młodszego pokolenia nie brak fanów cięższych brzmień, którzy do tego wykazują się wielkim talentem. W ostatnim czasie prawdziwą furorę w sieci robi filmik, na którym dziewczynka w niesamowity sposób coveruje kultowy numer grupy Slipknot! Sprawdź wideo!

Młodzi mają gdzieś ciężkie granie? Słuchają wyłącznie popu i hip-hopu? Zdecydowanie nie! Najlepszym tego przykładem jest Zoë Franziska - 10-letnia Francuzka zyskała rozgłos na świecie na początku tego roku. To właśnie wtedy Internet dosłownie oszalał na punkcie jej wykonania kultowego Freak On A Leash grupy Korn. Dziewczynka jest częścią wyjątkowego zespołu, w skład którego wchodzą dzieciaki w wieku od 10 do 17 lat i który zajmuje się coverowaniem klasycznych metalowych kawałków. Po legendzie nu metalu przyszedł czas na kolejną formację, bez której gatunek ten wyglądałby dziś zupełnie inaczej.

Dziewczynka zaskoczyła swoim wykonaniem numeru Slipknota!

Teraz grupa postawiła na numer The Heretic Anthem grupy Slipknot. Kawałek znalazł się na drugim albumie studyjnym zespołu, czyli kultowym już Iowa. Wokal 10-letniej Francuzki dosłownie powala, aż ciężko uwierzyć, że tak młoda osoba jest w stanie tak dobrze panować nad swoim głosem i wykorzystywać technikę growlu! Co ciekawe, specjalnie na potrzeby tej wersji powstało nowe solo gitarowe, za które odpowiada 12-letni gitarzysta Xander Markewich.

Cover Slipknota powstał, by wesprzeć organizację O'Keefe Music Foundation, która działa na rzecz młodych muzyków, pomagając im w zakupie instrumentów, umożliwia także pobieranie lekcji i nagranie własnej twórczości. Sprawdź wybuchowy wykon na poniższym wideo!

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?