Dream Theater

i

Autor: mat. prasowe

Koncerty w Polsce

Dream Theater ogłosił koncert w Polsce. Zespół wyrusza w trasę z okazji 40-lecia działalności

Formacja Dream Theater powraca do Polski. Muzycy zagrają 3 listopada 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi w ramach jubileuszowej trasy.

Dream Theater ogłosił koncert w Polsce

Formacja Dream Theater, po raz kolejny, przyjedzie do naszego kraju. Zespół ogłosił właśnie trasę koncertową po Europie z okazji 40-lecia działalności. Muzycy zagrają w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert odbędzie się 3 listopada 2024. 

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 12 kwietnia o godz. 10. Będzie je można kupić na stronie www.winiarybookings.pl, a także za pośrednictwem różnych bileterii (m.in. Eventim, eBilet czy Ticketmaster). Organizatorem koncertu jest Winiary Bookings. 

Muzycy zdemolowali garderobę. Kulisy pracy w Progresji! | Tak trzeba żyć #52 Eska Rock

Grupa przyjedzie do Polski w najsłynniejszym składzie. W ubiegłym roku, po ponad dekadzie, do Dream Theater powrócił perkusista Mike Portnoy. Obecnie muzycy DT pracują nad kolejnym studyjnym albumem. 

Prawdopodobnie kolejne wydawnictwo od zespołu ukaże się na rynku jeszcze w tym roku. Na ten moment dyskografię Dream Theater zamyka krążek zatytułowany "A View from the Top of the World", który pojawił się na półkach sklepowych w 2021. 

W nadchodzących miesiącach będą kontynuowane prace nad gitarami, basem, klawiszami, wokalem i instrumentami perkusyjnymi (nie wspominając o tworzeniu tekstów, miksowaniu, masteringu itp.). Naprawdę nie mogę zdradzić niczego więcej, ponieważ (celowo) trzymamy wszystkie informacje na tym wczesnym etapie w tajemnicy. Powiem tylko, że wszyscy jesteśmy zachwyceni i bardzo podekscytowani tym, co stworzyliśmy! Nie możemy się doczekać, aż to usłyszycie… Cierpliwości, wszystko wyjaśni się w swoim czasie – napisał ostatnio, w mediach społecznościowych, Mike Portnoy.

Najciekawsze rockowe i metalowe festiwale 2024 w Polsce: