Depeche Mode, Green Day i inni otrzymają własne gwiazdy na Hollywood Walk of Fame! Lista gwiazd jest dłuższa

i

Autor: Materiały prasowe Oto artyści ze świata muzyki, kórzy w 2025 roku dostaną własną gwiazdę w Hollywood Walk of Fame

muzyczne wiadomości

Depeche Mode, Green Day i inni otrzymają własne gwiazdy na Hollywood Walk of Fame! Lista jest dłuższa

2024-06-27 11:01

Mówi się, że o tym, czy dany artysta, artystka czy zespół jest ważny w historii muzyki wcale nie świadczą nagrody czy wyróżnienia tym bardziej, że z łatwością wymienić można prawdziwe legendy, które, na przykład, nigdy nie otrzymały nagrody Grammy. Jednak za oceanem szczególną popularnością cieszy się słynna Aleja Gwiazd, która to często jest punktem obowiązkowym wycieczek fanów. Wiadomo, jakie nazwiska dołączą do niej w przyszłym roku!

Nie od dziś mówi się, że nagrody i wyróżnienia wcale nie świadczą o wielkości danego wykonawcy, wykonawczyni czy zespołu. Najczęściej jako najlepszy przykład na prawdziwość tego stwierdzenia przywołuje się fakt, że zespół Queen w czasach swojej regularnej działalności nie dostał ani jednej statuetki Grammy, czyli nagrody, uznawanej (dziś już może nieco mniej) za najważniejszą w przemyśle muzycznym. Nie przeszkodziło to jednak temu, by za sprawą swojej muzyki, charyzmy i monumentalnych koncertów zespół na zawsze zapisał się w historii muzyki - a nawet nazywany był dziś jednym z największych - o ile nie największym w ogóle - na świecie.

Istnieje jednak takie wyróżnienie, które jest prestiżem dla samych artystów, jak i gratką dla fanów. Mowa o słynnej Alei Gwiazd w Los Angeles, czyli tak chętnie uczęszczanym przez turystów pasażu, wyłożonym gwiazdami, upamiętniającymi największe osobistości świata show biznesu. Jeśli chodzi o rocka, w ostatnim czasie własne wyróżnienia tego typu otrzymali m.in. Billy Idol czy Lenny Kravitz. Kto otrzyma własną gwiazdę w przyszłym roku?

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Kto dostanie własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame w 2025 roku?

Ogłoszona dopiero co lista wygląda naprawdę imponująco! Jeśli chodzi o świat muzyki, uwagę natychmiastowo zwraca fakt, że w 2025 roku własną gwiazdę odsłonią Panowie z Depeche Mode! To jednak nie koniec, a na Alei Gwiazd stawią się także członkowie Green Day oraz przedstawiciele Prince'a, który to zostanie uhonorowany pośmiertnie. Skupiając się na świecie muzyki, w przyszłym roku własne gwiazdy na Hollywood Walk of Fame dostaną także: Fantasia, Los Bukis, The B-52s, The Isley Brothers, Busta Rhymes, George Strait, Keith Urban i WAR.

Zaszczyt ten spotka w 2025 roku również przedstawicieli i przedstawicielki świata kina i telewizji, a gwiazdy odsłonią m.in. Jane Fonda, Jessica Chastain, Colin Farrell, Fran Drescher czy Trey Parker i Matt Stone. Wiadomo też, że od przyszłego roku fotografować się będzie można przy gwieździe Davida Beckhama.

Oto nasz wybór przełomowych dla kariery Depeche Mode utworów: