Deep Purple zagrają w Polsce w 2023 roku! Grupa została headlinerem Hard Rock Heros Festival [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Morten Rygaard

Deep Purple zagra w Polsce w 2023 roku! Grupa została headlinerem Hard Rock Heros Festival [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-12-09 10:11

To będzie prawdziwe święto dla wszystkich fanów hard rocka! Już 12 czerwca przyszłego roku w TAURON Arena Kraków odbędzie się HARD ROCK HEROES FESTIVAL! Headlinerem festiwalu będzie żywa legenda, formacja, która pomogła ukształtować i zdefiniować gatunek hard rocka i stopniowo wychodząc poza gatunkowe ramy, zachowała świeżość brzmienia, przyciągając kolejne pokolenia fanów – DEEP PURPLE! Tego samego dnia wystąpią również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy. Bilety do sprzedaży trafią w piątek, 16 grudnia! Zapraszamy!

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 22 płyty studyjne i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Deep Purple zagra w Polsce w 2023 roku! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Już 12 czerwca przyszłego roku w TAURON Arena Kraków odbędzie się HARD ROCK HEROES FESTIVAL! Headlinerem festiwalu została grupa Deep Purple! Tego samego dnia wystąpią również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy. Bilety do sprzedaży trafią w piątek, 16 grudnia! Poniżej cennik wejściówek:

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Płyta -  290/ 320 PLN
  • Sektory I kat. – 380/ 410 PLN
  • Sektory II kat. – 340/ 370 PLN
  • Sektory III kat. – 280/ 310 PLN

Bilety do nabycia od 16 grudnia, godz. 10.00 na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl.

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Deep Purple obecnie

W sierpniu 2020 roku ukazał się album "Whoosh!", a w listopadzie zeszłego roku krążek "Turning to Crime", na którym znalazł się zestaw niezwykłych coverów w wydaniu Deep Purple. W lipcu z zespołem pożegnał się Steve Morse, a zastąpił go irlandzki wokalista i gitarzysta Simon McBride. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a sam zespół zachwyca swoją genialną koncertową formą.

Deep Purple zagra w Polsce w 2023 roku! Grupa została headlinerem Hard Rock Heros Festival [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Plakat festiwalu