Po wyrzuceniu z Megadeth, David Ellefson wraca z nowym projektem

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=aS_GhnLWAzI

David Ellefson po raz pierwszy skomentował odejście z Megadeth

2021-10-21 11:02

Usunięcie Davida Ellefsona z Megadeth było ogromnym zaskoczeniem dla fanów, którzy liczyli, że na nowej płycie usłyszą partie basowe Dave'a. Po miesiącach spekulacji, w końcu sam artysta wypowiedział się na temat swojego odejścia z zespołu.

Przypomnijmy, że David Ellefson został usunięty z Megadeth po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z erotycznego videoczatu z jedną z fanek. Po tej sytuacji, Dave Mustaine podjął decyzję o usunięciu basisty z zespołu. Przez cały czas Ellefson nie wypowiadał się na ten temat, aż do teraz. Jaki jest jego pogląd na tą sprawę?

Co tam w środku gra - Metallica

David Ellefson po raz pierwszy skomentował odejście z Megadeth

W wywiadzie dla 'Trunk Nation' David Ellefson w końcu odniósł się do całej sprawy, mówiąc:

W dniu, w którym czat wyciekł do sieci niektórzy ludzie mówili mi „nic nie mów na ten temat”. Zwłaszcza obóz Megadeth nie chciał, żebym to komentował. Ale moi prawnicy powiedzieli: „Powinieneś coś powiedzieć, niektórzy kierują pod twoim adresem fałszywe oskarżenia i masz prawo się bronić”. Tak też zrobiłem i to doprowadziło do mojego wyrzucenia z Megadeth. Ale mam prawo się bronić, jak każdy, zwłaszcza, gdy ktoś rzuca pod moim adresem fałszywe oskarżenia. Potem sprawę skomentował Megadeth – nie mówię, że nie powinni tego robić, ale zrobili to. To szybko doprowadziło do decyzji, żeby się ze mną rozstać i odsunąć się od sprawy. Pierwotnie rozmawialiśmy o wydaniu wspólnego oświadczenia, ale tak się nie stało. Byłem zawiedziony tym, w jaki sposób się to potoczyło. Jak na ironię, teraz układa się między nami dobrze. Oni poszli w swoją stronę, nie ma między nami animozji.

Przypomnijmy, że na nowej płycie Megadeth, miał pojawić się David Ellefson, jednak jego partię zostały zastąpione przez innego muzyka.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu