David Draiman jest fanem szatańskiego występu Sama Smitha: Poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko

i

Autor: Chris Pizzello/Invision/East News/Amy Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS Lider Disturbed jest fanem Sama Smitha!

David Draiman jest fanem "szatańskiego" występu Sama Smitha: "Poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko"

2023-02-08 11:51

Gala rozdania nagród Grammy to nie tylko wręczanie statuetek, ale też oczywiście świetne występy muzyczne. Choć w tym roku na scenie zabrakło przedstawicieli rockowych i metalowych klimatów, to nawet gdyby takowe się odbyły, najpewniej zostałyby przyćmione przez duet Sama Smitha i Kim Petras. Występ ten stał się przedmiotem wielu różnych komentarzy, jednak fanem pokazu jest wokalista Disturbed.

Każda gala rozdania nagród Grammy to także okazja na świetne występy. Do tej pory na ceremoniach występowały takie gwiazdy ze świata rocka i metalu, jak Aerosmith, Metallica, Red Hot Chili Peppers, U2, Elton John czy The Hollywood Vampires. Co prawda na tegorocznej gali przedstawicieli ciężkich brzmień zabrakło, a najgłośniej mówi się o nieco nieudanym występie Harry'ego Stylesa i "szatańskim" performansie Sama Smitha i Kim Petras.

Internet komentuje występ Sama Smitha i Kim Petras

Duet wykonał wspólnie swój nagrodzony Grammy utwór Unholy, a pokaz utrzymany był w dość mrocznym i wyzywającym klimacie i wykorzystywał takie elementy jak płomienie, klatki, mocne, czerwone oświetlenie, czy diabelskie rogi na kapeluszu Smitha. Internet natychmiast rzucił się do komentowania występu twierdząc, że w telewizji pokazany został dosłowny rytuał satanistyczny, a Sam i Kim z pewnością należą do Zakonu Iluminatów. Oczywiście większość osób wyśmiewa te spekulacje, piewców teorii spiskowych jednak nie brakuje.

Frontman Disturbed fanem występu Sama Smitha i Kim Petras

Zupełnie inne zdanie na temat tego pokazu ma David Draiman. Wokalista grupy Disturbed napisał na swoim Twitterze, że duet bardzo wysoko postawił porzeczkę, jeśli chodzi o występy na gali Grammy. Dał przy okazji małego prztyczka w noc organizatorom gali, stwierdzając, że ma nadzieję, że już nigdy nie uznają oni, że pokazy gwiazd rocka czy metalu są zbyt ekstremalne, jak na taką okazję.