Dave Mustaine ujawnił nazwisko nowego basisty Megadeth. Kto będzie grał w zespole?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mEkXyEIu3OU

Dave Mustaine ujawnił nazwisko nowego basisty Megadeth. Kto będzie grał w zespole?

2021-08-12 9:53

Już jakiś czas temu, Dave Mustaine podkreślał, że nowa płyta Megadeth będzie 'zaciekła'. Teraz już wiemy, że prace nad krążkiem wchodzą w końcową fazę. W końcu ujawniono też, kto będzie nowym basistą zespołu.

Dave Mustaine i zespół Megadeth nie muszą już nikomu nic udowadniać i jak często podkreślają fani, grupa już 'swoje zrobiła'. Mimo tego, Dave Mustaine cały czas pracuje nad nowościami i już niedługo usłyszymy nowy album zespołu. Jak zdradził artysta, wszystko już jest w ostatniej fazie przygotowań. Krążek wchodzi na ostatnią prostą i już wiemy, że blisko nam do tego, aby usłyszeć pierwszy singiel. Fani zastanawiali się jednak, kto zostanie nowym basistą zespołu? W końcu zostało to ogłoszone przez samego Dave'a Mustaine'a.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Wiadomo kto zostanie nowym basistą Megadeth! Dave Mustaine ujawnił nazwisko

Dave Mustaine napisał, że nowym basistą zespołu będzie James LoMenzo:

Z radością ogłaszam, że były basista Megadeth James LoMenzo zagra na Metal Tour Of The Year. Przygotowania do trasy właśnie się rozpoczęły

Określenie 'nowy' nie jest do końca dobre, ponieważ James LoMenzo grał w Megadeth w latach 2006 - 2010. Nie podano, czy basista zarejestrował również partie basu na nowy krążek, jednak można się spodziewać, że tak się właśnie stało. 

Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery albumu 'The Sick, The Dying And The Dead', jednak można spodziewać się, że krążek ukaże się w ciągu najbliższych miesięcy.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć