Dave Evans

i

Autor: YouTube/Dave Evans

Dave Evans powraca! Pierwszy wokalista AC/DC wydał nowy singiel

2021-08-18 14:30

Prawdziwi fani AC/DC z pewnością pamiętają, że to właśnie Dave Evans był pierwszym wokalistą kultowej grupy. 68-letni artysta wciąż tworzy nową muzykę. Do sieci trafił właśnie jego najnowszy utwór 'Who's Gonna Rock Me?'.

Dave Evans zaprezentował nowy singiel. Who's Gonna Rock Me? to kolejny solowy utwór muzyka, który był pierwszym wokalistą legendarnej grupy AC/DC. Choć dziś wiedzą o tym głównie najwięksi fani, zanim członkowie zespołu połączyli siły z Bonem Scottem, ich skład zasilał właśnie Dave Evans. Artysta był wokalistą AC/DC niespełna rok. Angus i Malcolm Young, czyli założyciele kultowej formacji, stwierdzili bowiem, że nie jest on odpowiednią osobą na stanowisko frontmana początkującej grupy. Ostatecznie AC/DC nagrali tylko jeden singiel z Evansem, którego tytuł to Can I Sit Next to You Girl. Rozwiązanie współpracy nie zaszkodziło jednak muzykowi, który do dziś jest aktywny na rynku.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Dave Evans - nowa piosenka

Oryginalny wokalista AC/DC  wydał nowy singiel Who's Gonna Rock Me? za pośrednictwem wytwórni płytowej Chrystal Records. 68-letniego Australijczyka w studiu nagraniowym wsparli: Bad Boy Troy na gitarze, Gary Partin na gitarze i basie, Wasim Balzaar na perkusji oraz Martin Gilardi na klawiszach i gitarze rytmicznej.