Daria Zawiałow_live

i

Autor: Materiały prasowe

Daria Zawiałow świętuje sukces "Dziewczyny Pop" wyjątkową niespodzianką dla fanów

2024-02-23 12:06

Czwarty, studyjny album artystki był jedną z najgorętszych premier ubiegłego roku, a jego sukces nadal przybiera na sile! „Dziewczyna pop” w niecałe cztery miesiące od premiery pokryła się platyną, podobnie jak dwa single z płyty: „FIFI HOLLYWOOD” i „Z Tobą na chacie”, a dwa kolejne: „Złamane serce jest OK” i „SUPRO” zyskały miano złotych! Z tej okazji artystka, będąca w trakcie trasy promującej album, przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę!

Wspomniane przeboje z płyty mogliśmy usłyszeć na żywo m.in. na premierowym koncercie w grudniu na warszawskim Torwarze. Recenzje nie pozostawiły wątpliwości, że mieliśmy do czynienia z wyjątkowym, dopracowanym w najdrobniejszych detalach widowiskiem. Koncert składał się z 3 części, które oddzielały od siebie prywatne materiały video z realizacji klipów w Stanach Zjednoczonych, a całość odbyła się na 3 scenach, na których wybrzmiał żywiołowy repertuar złożony z piosenek ze świetnie przyjętego albumu „Dziewczyna pop” i najważniejszych utworów Darii z poprzednich płyt. Wydarzenie uświetnili swoimi wykonaniami Mela Koteluk i Dawid Podsiadło. Teraz artystka dzieli się z fanami wyjątkowym aftermovie zawierającym fragmenty tego niezwykłego koncertu oraz nagrania z backstage’u.

Mellina #30: Daria Zawiałow: to był mój najgorszy koncert. Zjadł mnie stres. Stres mną zawładnął

W ubiegłym tygodniu odbył się kolejny koncert z trasy 92’. W wypełnionej po brzegi Ergo Arenie w Gdańsku zaśpiewali Kaśka Sochacka, Kukon i Sokół. A kto pojawi się na scenie we Wrocławiu i kolejnych miastach? Tego Daria zdradzać nie chce, mówiąc tylko, że „Będzie ogień!!!”. A koncerty na Torwarze i Ergo Arenie są tego najlepszą gwarancją!

TRASA 92’ - DATY I MIASTA

  • 24.02.24 / Wrocław / HALA STULECIA
  • 09.03.24 / Kraków / TAURON ARENA Kraków
  • 14.03.24 / Poznań / MTP – Pawilon 3A
  • 13.04.24 / Łódź / ATLAS ARENA
  • 28.04.24 / Warszawa / COS TORWAR