Daria Zawiałow

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Karol Gustavv Małecki

Daria Zawiałow mówi, że “Złamane serce jest OK”. Radiowa premiera singla na antenie Eski Rock!

2023-06-02 13:10

Daria Zawiałow na dobre powróciła z nową muzyką. Artystka już w maju zaprezentowała świetnie przyjęty singiel “FIFI HOLLYWOOD”, czyli pierwszy przedsmak nowej płyty. Na kolejne dźwięki nie trzeba było długo czekać. W piątek 2 czerwca ukazał się numer “Złamane serce jest OK”, a jego radiowa premiera miała miejsce na antenie Eski ROCK!

Daria Zawiałow jakiś czas temu zrobiła sobie krótką przerwę, by skupić się na tworzeniu nowej muzyki, która trafi na kolejny, czwarty już album studyjny artystki. Jego pierwszym przedsmakiem został singiel “FIFI HOLLYWOOD”, który miał swoją premierę 12 maja. Numer, do którego teledysk został nakręcony w Los Angeles, już sam w sobie zapowiedział inny, bardziej gitarowy kierunek w twórczości Darii. Nad nadchodzącym wydawnictwem Zawiałow współpracowała z jednym z najbardziej uznanych polskich producentów muzycznych, Bartoszem Dziedzicem. To właśnie on odpowiada za za legendarne już płyty tj. „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło.

Najważniejsze kobiece albumy rockowe wszech czasów

“Złamane serce jest OK”? Tak mówi Daria Zawiałow!

Na kolejną część nowego rozdziału w karierze artystki nie trzeba było długo czekać! W piątek 2 czerwca swoją premierę miał kolejny singiel z nadchodzącego projektu - mowa o utworze “Złamane serce jest OK”! Uważni fani natychmiast zauważą, że na okładce numeru Daria pojawia się w sukience, która jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów debiutanckiej płyty artystki. Jak mówi sama artystka:

Złamane serce jest Ok” jest właściwie punkową kontynuacją, stroną B singla „Fifi Hollywood”. 

Co do sukienki. Część z Was na pewno wie jak ubolewałam nad tym, że ta sesja nie znalazła się na okładce „A Kysz!”. Natomiast sama sukienka wiele widziała i dojrzewała razem ze mną, dlatego ma swój comeback właśnie teraz, w tak ważnym dla mnie momencie życia. 

Co do tytułu … moje serce jest w kondycji doskonałej. Zakochane i szczęśliwe ♥️ Każdy z nas miał kiedyś złamane serce, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Zaufajcie! Dobry przekaz leci.

Klip do singla

Klip do utworu „Złamane serce jest OK” został zarejestrowany w Los Angeles na kamerze VHS. Nawiązuje on nie tylko do lat dziewięćdziesiątych, czyli między innymi złotej ery MTV i narodzin grunge’u, ale także do pierwszego albumu artystki - „A Kysz!”. W nowym teledysku Daria pojawia się w czerwonej sukience w groszki z sesji, która promowała debiutancki krążek. Jak opowiada artystka: "ta sukienka wiele widziała i dojrzewałam razem z nią, dlatego ma swój comeback właśnie teraz, w tak ważnym dla mnie momencie życia".

Radiowa premiera nowego singla Darii Zawiałow na antenie Eski ROCK!

Utwór trafił na platformy streamingowe już w piątek o północy, jednak jego radiowa premiera odbyła się 2 czerwca o godzinie 13:00 na antenie Eski ROCK! Chwilę przed tym momentem, Darię można było usłyszeć w Esce ROCK!

Daria Zawiałow na trasie!

W międzyczasie została zapowiedziana także trasa koncertowa promująca nowy projekt Darii! TRASA 92’ obejmować będzie sześć koncertów po największych halach koncertowych w Polsce! Bilety są już w sprzedaży.

TRASA 92’

  • 02.12.23 - Warszawa / COS TORWAR „Koncert Premierowy” (bilety na https://ebilet.pl)
  • 16.02.24 - Gdańsk / ERGO ARENA
  • 24.02.24 - Wrocław / HALA STULECIA
  • 09.03.24 - Kraków / TAURON ARENA KRAKÓW
  • 30.03.24 - Poznań / SALA ZIEMI
  • 28.04.24 - Warszawa / COS TORWAR

Bilety na koncerty w 2024r. dostępne są na https://eventim.pl