Czy Dave Grohl zaczął grać black metal? Nie, ale i tak zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał

i

Autor: YouTube

Czy Dave Grohl zaczął grać black metal? Nie, ale i tak zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał

2023-11-02 9:35

Każdy może wykonać zwrot artystyczny, a David Grohl znany jest z zaskakujących pomysłów. Tym razem dołączył do formacji boygenius podczas koncertu w Los Angeles. Jednak nie tylko sam fakt jego występu zaskoczył fanów, a to jak wyglądał.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o trio, którego nazwa celowo zapisywana jest małą literą, to zdecydowanie macie trochę do nadrobienia. Okazja jest idealna, bo panie właśnie wydały nowy materiał. EP'ka „the rest” to kropka nad i, które napisały albumem "the record". W ciągu pięciu lat działalności zespół stał się prawdziwą sensacją amerykańskiego rynku indie rocka i popu.

Dave Grohl to postać, której przedstawiać nie trzeba. Lider Foo Fighters i były perkusista Nirvany nie od wczoraj znany jest z muzycznego ADHD i angażowania się w dziesiątki projektów pobocznych. Kiedy pojawił się na scenie wraz z boygenius zasiadł za perkusją, a oprócz gry uwagę przykuwał swoim wyglądem. Zespół wraz z muzykami wspierającymi przebrany był za aniołki, a Julien Barker miała na sobie strój z popularnych przedstawień Jezusa z Nazaretu. Dave w tym czasie, będąc lekko z tyły, na podeście, za zestawem perkusyjnym, wystąpił w czerni i black metalowym makijażu. Dodajmy, że wszystko to miało miejsce podczas utworu "Satanist".

Sam Grohl nigdy nie krył swojej miłości do muzyki metalowej, czego wyraz dał kiedyś w projekcie Probot, dlatego taki wizerunek nie jest mu obcy.

Zobaczcie jak wyglądał występ na nagraniach fanów!

Artystki i artyści rockowi, którzy odeszli w ciągu ostatniego roku