Slaughter To Prevail

i

Autor: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News, Instagram/screen z wideo

Wiadomości

Czy była to największa "ściana śmierci" w historii? Zobaczcie WIDEO z francuskiego Hellfestu

Na tegorocznej odsłonie festiwalu Hellfest we Francji postanowiono pobić rekord w największej ścianie śmierci w historii. Miało to miejsce w trakcie koncertu deathcore'owej formacji Slaughter To Prevail. Wideo, które zarejestrowało wszystko, robi wrażenie.

Czy była to największa "ściana śmierci" w historii?

Za nami kolejna edycja festiwalu Hellfest we Francji. W tym roku, w ciągu czterech dni, zagrały takie zespoły, jak m.in. Metallica, Foo Fighters, Avenged Sevenfold, Machine Head czy Queens of the Stone Age. 

Z pewnością jednak warto wspomnieć także o koncercie formacji Slaughter To Prevail. Muzycy tej deathcore'owej kapeli z Rosji chcieli pobić rekord, jeśli chodzi o największą ścianę śmierci.

Gene Simmons - „Rock nic nie znaczy - teraz rządzi Taylor Swift”. Ma rację?

Mieli ku temu bardzo dobrą okazję. Grali bowiem na głównej scenie tegorocznego Hellfestu. Czy im się to udało? Tego w sumie nie wiadomo, ponieważ nie ma dokładnych danych, ile osób rzeczywiście wzięło udział we wspomnianej ścianie śmierci. Nie zmienia to faktu, że efekt musiał robić wrażenie. Zresztą zobaczcie to wideo: 

Przypomnijmy, że ściana śmierci to rodzaj tańca na koncertach, w którym dwie grupy ludzi stają naprzeciw siebie i na określony sygnał nacierają na osoby stojące przed nimi. 

Oto 10 najlepszych utworów ze słowem "metal" w tytule: