Przyglądając się animowanym filmom, które święciły tryumf na ekranach telewizorów na przełomie lat 80-tych i 90-tych nietrudno zrozumieć dlatego te dwie dekady były zdominowane przez rock. A może to był rodzaj sprzężenia zwrotnego i ówczesna popularność takiej muzyki wprowadziła ją do dziecięcych filmów? Pewne jest to, że całe pokolenia wchodzące w okres nastoletni na przełomie tysiącleci miało już w głowach kawałki z czołówek animacji, a te były naprawdę rockowe!
Dziecko to trudny klient, ale raz złapane, zostanie na wiele lat. Dlatego tak wiele wielkich firm produkujących zabawki inwestowało od razu w dołączone do nich seriale animowane, ubrania i komiksy. Zabawki były tylko częścią całego uniwersum produktów, w którym dziecko mogło stworzyć sobie całe otoczenie, o ile oczywiście rodzice będą mieli dość grube portfele i miękkie serca. Jakkolwiek jest to okrutnie cyniczne, to przyniosło kulturze popularnej kilka wspaniałych rockowych kawałków, do których chętnie wracamy. Pamiętacie te przeboje? Przekonajcie się, sprawdzając galerię na samej górze!
Queens of the Stone Age - najlepsze numery rockowej formacji
Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.
Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.
Dalsze strony zostały uznane przez użytkowników lub administratora za zawierające treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tych stron, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierają- cych treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami. Oświadczam, że mam ukończone 18 lat, wchodzę na własną odpowiedzialność
W trosce o inne osoby korzystające z tego komputera powtórzymy to pytanie za 3 godziny.