Czas na nową erę Slipknota? Clown zaprezentował nową maskę!

i

Autor: MICHAL ADAMOWSKI/REPORTER Co Slipknot szykuje dla fanów?

idzie nowe?

Czas na nową erę Slipknota? Clown zaprezentował nową maskę!

2024-03-12 12:16

W tym roku minie równo dwadzieścia pięć lat od wydania debiutanckiego albumu zespołu Slipknot. Krążek, zatytułowany po prostu eponimem, okazał się być kolosalnym sukcesem, momentem, od którego na dobre zaczęła się wielka kariera formacji. Już niedługo grupa świętować będzie ten szczególny jubileusz na trasie - wszystko wskazuje na to, że ta będzie szczególna!

Wygląda na to, że po ostatnich miesiącach sporych zawirowań, zmian w składzie, w zespole Slipknot zapanował względny spokój. Grupa już powoli przygotowuje się do trasy koncertowej, na której świętować będzie przypadające na ten rok 25-lecie debiutanckiej płyty. Próby już trwają, a na tych stawia się nowy perkusista Slipknota, który w składzie zastępuje Jaya Weinberga, który dopiero co ogłoszony został nowym członkiem Suicidal Tendencies. Fani już spekulują, że na nowej trasie kapeli za perkusją zasiądzie Eloy Casagrande, który na chwilę przed rozpoczęciem pożegnalnej trasy zespołu Sepultura nagle ogłosił odejście ze składu. Oficjalnego ogłoszenia w tej sprawie nie ma, a formacja skupia się na przygotowywaniu do koncertów - na różnych poziomach.

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Nowa trasa - nowe maski!

Stojący od samego początku na czele zespołu Shawn "Clown" Crahan dał do zrozumienia, że nowa trasa wiązać się będzie także z nowym wizerunkiem członków jego formacji! Muzyk udostępnił w swoich social mediach zdjęcie, przedstawiające nową maskę, w której najprawdopodobniej "Clown" pojawiać się będzie na pokazach w ramach jubileuszowej trasy. Warto zauważyć, że dość mocno przypomina ona tę, w której Crahan występował właśnie na samym początku kariery Slipknota, a więc kojarzy się z klasycznym wizerunkiem postaci klowna, z tym, że teraz wydaje się być wręcz zniszczona przez upływ czasu i wykonaną przez te 25 lat pracę. Pozostaje czekać, aż kolejni członkowie formacji udostępnią wizerunki swoich nowych masek!

Poniżej zagłosuj w naszej sondzie - liczysz na to, że trasa z okazji 25-lecia debiutu Slipknota dotrze do Polski?

Sonda
Lliczysz na to, że trasa z okazji 25-lecia debiutu Slipknota dotrze do Polski?