Crystal Viper - koncerty 2023. Kiedy i gdzie zagra heavy metalowa kapela?

i

Autor: YouTube

Crystal Viper - koncerty 2023. Kiedy i gdzie zagra heavy metalowa kapela?

2022-12-30 11:51

Czas wyjąć z szafy katanę, odkurzyć skórę i uzupełnić naszywki. Zespół, który od prawie 20 lat wiernie podtrzymuje ducha klasycznego heavy metalu wystąpi w nadchodzącym roku nad Wisłą. Trzy występy otwierają europejski cykl koncertów, na których żmije promują swoje najnowsze wydawnictwa.

Pochodząca z Katowic grupa przez ostatnie lata zaliczyła szereg zmian składu, a pandemia pokrzyżowała im, podobnie jak i innym, szeroko zakrojone plany koncertowe. Na szczęście przetrwali ten trudny czas i nie zmarnowali go, wydając album "The Cult" (2021) oraz EPkę "The Last Axeman" (2022). Wszystko wskazuje na to, że materiału właśnie z tych dwóch krążków spodziewamy się na najbliższych występach.

Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock

Przez wiele lat Crystal Viper koncentrował się na koncertowaniu za granicą, zdobywając spore grono fanów w Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech i Grecji. Występował u boku takich klasyków gatunku jak Saracen, Manilla Road czy Ross the Boss. Od pewnego czasu jednak grupa coraz częściej pojawia się w naszym kraju i za każdym razem witana jest z entuzjazmem. W 2023 roku w Polsce będzie grać jako headliner, a u jego boku na wszystkich koncertach pojawią się zespoły Hellhaim oraz Ironbound.

Koncerty Crystal Viper w 2023 w Polsce: