Córka Kurta Cobaina wyszła za syna Tony'ego Hawka! Ślubu udzielił im znany muzyk!

i

Autor: AUG/FaceToFace/REPORTER Frances Bean Cobain wzięła ślub!

Córka Kurta Cobaina wyszła za syna Tony'ego Hawka! Ślubu udzielił im znany muzyk!

2023-10-26 9:37

Choć niektórym ciężko w to uwierzyć, to córka Kurta Cobaina, Frances Bean Cobain, jest już dorosłą, ponad 30-letnią kobietą! Choć stroni ona od świateł fleszy, to teraz znalazła się w centrum zainteresowania ze względu na niezwykle ważne wydarzenie. Media dotarły do informacji, iż Frances po raz drugi wyszła za mąż, a jej wybrankiem jest syn Tony'ego Hawka!

Frances Bean Cobain to jedyny owoc związku Kurta Cobaina i Courtney Love. Przyszła ona na świat 18 sierpnia 1992 roku, pół roku po hawajskim ślubie gwiazdorskiej pary. Choć sama Frances Bean unika świateł fleszy, bywa, że media rozpisują się, szczególnie na temat jej życia prywatnego. Niecałe dziesięć lat temu szczególnie głośno było na temat ślubu kobiety z muzykiem zespołu The Eeries, Isaiahem Silvą. Para pobrała się w czerwcu 2014 roku i już niecałe dwa lata później Frances złożyła pozew o rozwód, który został sfinalizowany w listopadzie 2017 roku. Głośno było także o konflikcie byłych małżonków, przedmiotem którego stała się gitara, należąca do Cobaina. Od tamtej pory było niezwykle cicho na temat życia prywatnego Frances Bean, jednak te znowu znalazło się w centrum zainteresowania.

Najlepsi wokaliści rockowi wszech czasów - zagranica

Frances Bean Cobain wzięła drugi ślub!

Już w 2021 roku pojawiły się pierwsze informacje o związku córki Kurta Cobaina z Rileyem Hawkiem, czyli synem legendarnego skate'a Tony'ego Hawka! Okazuje się, że para zdecydowała się przenieść swoją relację na wyższy poziom! Media podały informację, iż para wzięła ślub, a ceremonia miała miejsce 7 października w Los Angeles! Co ciekawe, jako mistrz ceremonii wystąpił na nim znany z zespołu REM Michael Stipe. Nie jest żadną tajemnicą fakt, że wokalista przyjaźnił się z Kurtem, a prywatnie jest ojcem chrzestnym Frances Bean.

Nirvana - jak dobrze znasz historię legendy grunge'u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z jakim innym legendarnym muzykiem skonfliktowany był Kurt Cobain?