Corey Taylor (Slipknot) ogłasza wyjątkowe wydarzenie! “Half Sold Out: CMFT Live At The Palladium będzie transmitowane na żywo - jak i kiedy oglądać?

i

Autor: Amy Harris/Invision/East News Jak oglądać koncert Coreya Taylora?

Corey Taylor (Slipknot) ogłasza wyjątkowe wydarzenie! “Half Sold Out: CMFT Live At The Palladium" będzie transmitowane na żywo - jak i kiedy oglądać?

2022-09-29 11:50

Corey Taylor to nie tylko Slipknot. Muzyk z powodzeniem rozpoczął karierę solową, ma na swoim koncie udział także w innych licznych projektach, nie wszystkie z nich bezpośrednio dotyczą muzyki, ale są z nią dość mocno związane. Świadczy o tym najnowsza akcja fundacji The Taylor Foundation, na czele której stoi muzyk. Pierwszy koncert, rozpoczynający trasę koncertową artysty, będzie transmitowany na żywo, a część dochodów ze sprzedaży biletów wesprze instytucję. Jak i kiedy oglądać wydarzenie?

Choć Corey Taylor stał się rozpoznawalny jako wokalista nu metalowej formacji Slipknot, do której dołączył w 1997 roku, to muzyk rozpoczął karierę w założonym przez siebie zespole Stone Sour. Działalność muzyczna Coreya nie ogranicza się jednak wyłącznie do tych dwóch grup - muzyk pojawił się gościnnie na na albumach takich grup jak Soulfly, Apocalyptica, Damageplan, Steel Panther, Dream Theater czy Code Orange, w 2006 roku za to założył własną wytwórnię muzyczną, działa także w pobocznych zespołach jak Dum Fux i Audacious P, w ubiegłym roku zaś był jednym z artystów, którzy zostali zaproszeni do prac nad tribute albumem, nagranym z okazji trzydziestu lat od premiery Czarnego Albumu Metalliki. W 2020 roku ukazał się jego debiutancki album studyjny, zatytułowany CMFT, który został ciepło przyjęty przez fanów i krytyków. Corey jest także założycielem fundacji The Taylor Foundation, która zajmuje się wspieraniem i zbieraniem środków na pomoc weteranom wojennym i ich rodzin a także osobom cierpiącym na zespół stresu pourazowego. To właśnie z tą instytucję powiązany jest najnowszy projekt muzyka. 

Corey Taylor (Slipknot) ogłasza wyjątkowe wydarzenie! “Half Sold Out: CMFT Live At The Palladium" będzie transmitowane na żywo - jak i kiedy oglądać?

Już 17 października w Londynie rozpocznie się pierwsza w karierze Coreya trasa solowa. Koncert, który odbędzie się w London Palladium i w którym weźmie udział także grupa The Cherry Bombs, został całkowicie wyprzedany, a część dochodów wesprze działalność fundacji muzyka. Chcąc zebrać jak najwięcej środków, Taylor postanowił zorganizować transmisję live z wydarzenia! Będzie je można obejrzeć już w poniedziałek 17 października o godzinie 22:00 czasu polskiego. Niestety, konieczne jest wykupienie wirtualnej wejściówki w cenie od 15$ w przedsprzedaży do 17$ w dniu koncertu (czyli ok. 75-85 zł). Osoby, które zdecydują się wykupić bilet otrzymają dostęp do transmisji na żywo i retransmisji do obejrzenia "na żądanie", które będą dostępne przez 48 godzin po zakończeniu pokazu na żywo. Szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda