Coma i jej „Comeback”! Zespół ogłosił halowe koncerty - kiedy rusza sprzedaż biletów?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Albert Pabijanek Coma ogłosiła trzy arenowe koncerty [DATY, MIASTA, KIEDY RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW]

koncerty 2024

Coma i jej „Comeback”! Zespół ogłosił halowe koncerty - kiedy rusza sprzedaż biletów?

2024-06-28 11:44

Na to ogłoszenie wielu i wiele czekało już tak naprawdę od października ubiegłego roku. To po ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych w naszym kraju Coma zapowiedziała, że wywiąże się ze swojej obietnicy i zagra w 2024 roku kilka koncertów. Za nami już ogłoszenia festiwalowe, teraz czas na szczegóły występów halowych!

W tym roku mija dokładnie pięć lat, odkąd zespół Coma zdecydował się zawiesić działalność. Wieści te nadeszły kilka miesięcy po wydaniu przez formację płyty Sen o 7 szklankach, która promowana była na pożegnalnej trasie "Game Over".

Dość niespodziewanie członkowie grupy zabrali głos w sprawie ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych w naszym kraju. Chcąc namówić swoich fanów i fanki, by ruszyli do urn, zespół ogłosił, że zagra w 2024 roku kilka koncertów, jeśli frekwencja wyborcza przekroczy 62%, czyli o jeden procent więcej, niż ta wynosiła w 2019 roku. Ostatecznie w wyborach wzięła udział rekordowa liczba obywateli, co przełożyło się na frekwencję rzędu 74,38 %, a muzycy zapowiedzieli, że nie mają zamiaru rzucać słów na wiatr i spotkają się, by omówić temat występów. Na początku tego roku Piotr Rogucki otwarcie zaczął dawać do zrozumienia, że Coma zagra w kilku największych polskich miastach, a jakiś czas później stało się jasne, że formacja wystąpi najpierw na dwóch festiwalach: Rockowizna i Pol'and'Rock Festival. Teraz w końcu nadszedł czas na wieści o koncertach halowych!

KOLUMNA ZYGMUNTA - Karaś i Rogucki

"Comeback" Comy - w jakich miastach i kiedy zagra zespół?

Grupa ogłosiła w środę 26 czerwca trzy koncerty, sygnowane hasłem "Comeback". Formacja wystąpi w trzech polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu i Katowicach w październiku i listopadzie tego roku w tamtejszych halach koncertowych. Poniżej szczegółowe daty i miejsca:

  • 18.10.2024 - Warszawa, Torwar
  • 20.10.2024 - Wrocław, Hala Stulecia
  • 24.11.2024 - Katowice, Spodek

BILETY na koncerty zespołu Coma w 2024 roku

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej już w piątek 28 czerwca o godzinie 12:00.

Zakupu będzie można dokonać TU.

Sprawdź się w quizie ze znajomości tekstów Comy:

QUIZ: Jak dobrze znasz teksty zespołu Coma?

Pytanie 1 z 10
1. W piosence "Lajki" podmiot liryczny wyznaje miłość do dziewczyny, którą zna z sieci. Czym ona jest dla niego?