Coldplay wystąpi na żywo w Warszawie! DATA, MIEJSCE, BILETY

i

Autor: Materiały prasowe

Coldplay wystąpi na żywo w Warszawie! DATA, MIEJSCE, BILETY

2021-10-14 14:19

Zespół ogłasza trasę MUSIC OF THE SPHERES WORLD TOUR wraz z obietnicą trasy niskoemisyjnej i przyjaznej środowisku. Poznaliśmy szczegóły wydarzenia, które jest wyczekiwane przez fanów grupy.

Trasa Music Of The Spheres World Tour rozpocznie się 18 marca 2022, pierwszym w historii zespołu koncertem w Kostaryce. Następnie, Coldplay zagrają w Dominikanie, w Meksyku, USA, Niemczech, Polsce, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii. Poznaliśmy szczegóły w naszym kraju, który odbędzie się w Warszawie.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Coldplay w Warszawie! DATA, MIEJSCE, BILETY

Zespół ogłosił koncert w Warszawie, który odbędzie się 8 lipca na PGE Narodowym. 

  • Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy: środa, 20 października, godz. 9:00
  • Przedsprzedaż biletów Ticketmaster Presale: czwartek, 21 września godz. 10:00 pod tym linkiem
  • Sprzedaż ogólna biletów: piątek, 22 września godz. 10:00 pod tym linkiem

Jak mówi zespół:

Granie na żywo i nawiązywanie kontaktów z ludźmi to w końcu powód, dla którego istniejemy jako zespół. Planowaliśmy tę trasę od lat i jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością grania piosenek z całego okresu, który spędziliśmy razem.

Jednocześnie jesteśmy bardzo świadomi, że planeta stoi w obliczu kryzysu klimatycznego. Spędziliśmy więc ostatnie dwa lata na konsultacjach z ekspertami ds. środowiska, aby ta trasa była jak najbardziej zrównoważona i, co równie ważne, aby wykorzystać jej potencjał do popychania spraw naprzód. Nie uda nam się zrobić wszystkiego dobrze, ale zobowiązujemy się robić wszystko, co w naszej mocy, a także dzielić się tym, czego się uczymy. To proces, który wciąż trwa i jesteśmy bardzo wdzięczni za dotychczasową pomoc.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, jeśli macie ochotę przyjść na koncert i śpiewać z nami

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]