Charlotta Rock Festival 2022 - LINE-UP, BILETY, DATA

i

Autor: Materiały prasowe

Charlotta Rock Festival 2022 - LINE-UP, BILETY, DATA

2021-12-09 13:12

Charlotta Rock Festival to nowe wydarzenie muzyczne organizowane cyklicznie w Dolinie Charlotty Resort&Spa. Idea festiwalu powstała po wielkim sukcesie koncertu polskich gwiazd (Organek, Zawiałow, Nosowska, Domagała), który odbył się z okazji 10-lecia resortu w czerwcu 2019 roku. Teraz ogłoszono kolejną edycję, podczas której wystąpią topowe polskie gwiazdy.

W przeszłości pod nazwą Charlotta Rock Festival wystąpiły również dwa zagraniczne zespoły: Korn i Thirty Seconds To Mars, jednak organizatorzy postanowili postawić na polskie gwiazdy i to te z czołówki. Potencjalnie koncerty Charlotta Rock Festival są skierowane do młodszego pokolenia, a w rzeczywistości amfiteatr jest zapełniony całym spektrum wiekowym, co pokazuje, że muzyka łączy. Ogłoszono gwiazdy kolejnej edycji i wygląda na to, że szykuje się bardzo konkretny festiwal.

EskaROCK Live! - Organek - cały koncert

Charlotta Rock Festival 2022 - LINE-UP, BILETY, DATA

Charlotta Rock Festival 2022 odbędzie się 12 czerwca 2022 roku w Dolinie Charlotty. Podczas festiwalu zagrają:

  • Daria Zawiałow
  • Mrozu
  • Karaś/Rogucki

Bilety na Charlotta Rock Festival 2022 trafiły już do sprzedaży – dostępne są na stronie Ticketmaster.pl. Nie wiadomo czy to wszystko w temacie line-upu, czy ktoś jeszcze zostanie ogłoszony. Na to z pewnością przyjdzie nam chwilę poczekać.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]