Cate Blanchett w najnowszym klipie Sparks!

i

Autor: Screen z YouTube/ S P A R K S Uznana aktorka w nowym teledysku Sparks

Cate Blanchett w najnowszym klipie Sparks!

2023-03-06 13:08

Duet Sparks prezentuje „The Girl Is Crying In Her Latte”, pierwszy singiel z niecierpliwie wyczekiwanego 26. albumu studyjnego. Płyta o tym samym tytule ukaże się już 26 maja. Do singla powstał teledysk z udziałem Cate Blanchett.

Duet Sparks opowiada, jak doszło do współpracy z Cate Blanchett:

Spotkaliśmy się w 2022 roku na rozdaniu Cezarów w Paryżu. Wtedy żadne z nas nie spodziewało się, że niespełna rok później jedna z najlepszych aktorek naszych czasów (i wspaniała osoba!) będzie na tyle życzliwa, by zaprezentować umiejętności taneczne w naszym pierwszym teledysku promującym nowy album, „The Girl Is Crying In Her Latte”. Marzenia naprawdę się spełniają! Będziemy smacznie spać z myślą, że teraz już zawsze będziemy mogli mówić, że wystąpiliśmy w jednym filmie z Cate Blanchett!

Nowy album Sparks nadchodzi!

„The Girl Is Crying In Her Latte” jest pierwszym od prawie pięciu dekad wydawnictwem pod skrzydłami Island Records. To właśnie w tej wytwórni Sparks wydał przełomowy album „Kimono My House” z 1974 roku, na którym znalazł się przebój „This Town Ain’t Big Enough For Both Of Us”.

Najnowszy album zawiera intrygujące propozycje, takie jak „Mona Lisa’s Packing, Leaving Late Tonight” czy „Nothing Is As Good As They Say It Is”. Duet Sparks po raz kolejny udowadnia swój talent do zamykania szczegółowych historii w 3,5-minutowych arcydziełach.

Sparks nie bez powodu już od ponad pół wieku jest obecny w biznesie. Jednocześnie ponadczasowy i nowoczesny krążek „The Girl Is Crying In Her Latte” potwierdza, że bracia Ron i Russell wciąż mają głowy pełne pomysłów.

Def Leppard - 5 ciekawostek o albumie "Hysteria" | Jak dziś rockuje?