Cardi B w stylu Slipknota? Ten cover rapowego WAP podbija sieć

i

Autor: Screen z YouTube - Cardi B/Carlos Castro/Associated Press/East News Hip-hopowy przebój w metalowym stylu!

Cardi B w stylu Slipknota? Ten cover rapowego "WAP" podbija sieć

2023-08-03 11:30

Niestety (a może stety? Zależy) obecnie to rap i hip-hop są tymi najpopularniejszymi gatunkami na świecie. Na pewno interesującą kwestią, ich dotyczącą, jest fakt, iż w ich obrębie tworzy coraz więcej kobiet - i to z bardzo dużym powodzeniem. Kilka lat temu rekordy popularności bił numer, zatytułowany "WAP", wykonywany przez Cardi B i Megan Thee Stallion. Teraz powstał jego cover w stylu... Slipknota!

W sierpniu 2020 roku bardzo popularna już w tym czasie raperka Cardi B wydała swój, określany jako główny singiel z nadchodzącego, drugiego albumu, numer zatytułowany WAP, w którym gościnnie pojawiła się inna współczesna gwiazda tego gatunku, Megan Thee Stallion. Kawałek, którego tytuł to oczywiście akronim od wyrażenia "Wet-Ass Pussy", natychmiastowo zaczął bić rekordy popularności w streamingu, zyskał także uznanie krytyków, przede wszystkim za odważne i pozytywne przesłanie na temat kobiecej seksualności. Warto też zauważyć, że klip do WAP pobił rekord YouTube'a, jeśli chodzi o największy 24-godzinny debiut wyłącznie kobiecej współpracy.

Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6

Rap jako metal? Da się!

Czy da się tak charakterystyczny kawałek przerobić na... metalowy klasyk? Okazuje się, że jak najbardziej! Tworzący i publikujący właśnie w serwisie YouTube metalowiec Anthony Vincent postanowił przerobić WAP na numer w stylu... Slipknota! Ten wokal i aranżacją sprawiają, że chyba właśnie dostaliśmy materiał na kolejny ciężki przebój! Kto wie, może Corey Taylor zdecyduje się zaśpiewać WAP w metalowym wydaniu na żywo? Mogłoby być ciekawie! Posłuchaj przeróbki poniżej!