Slipknot i Barbie girl, czyli mash-up, o który nikt nie prosił, a na który każdy liczył!

i

Autor: Amy Harris/Invision/East News/Screen z YouTube - Aqua Mash-up Slipknota i Aqua!

Slipknot i "Barbie girl", czyli mash-up, o który nikt nie prosił, a na który każdy liczył!

2023-07-24 10:59

"Barbie" w reżyserii Grety Gerwig już od piątku grana jest w kinach na całym świecie i jak już wiemy, bije kolejne rekordy popularności i kasowe. Od samego początku ważnym elementem promocji produkcji jest ścieżka dźwiękowa, na którą trafiła nowa wersja słynnego "Barbie girl" zespołu Aqua. A co, gdyby stworzyć ten numer w wersji metalowej?

W piątek 21 lipca kina były dosłownie pełne. Wszystko to dlatego, że na ekrany w końcu trafiły dwie, chyba najbardziej wyczekiwane, produkcje tego roku - Barbie w reżyserii Grety Gerwig Margot Robbie w roli głównej i Oppenheimer Christophera Nolana Cillianem Murphym jako słynnym fizykiem. Po tych kilku dniach wiemy, że oba filmy zaliczyły wielki sukces kasowy, jednak to Barbie zarobiła 155 milionów dolarów, co stanowi największe otwarcie w historii filmów, wyreżyserowanych przez kobietę! Tego samego dnia, co film, swoją premierę miała oficjalna ścieżka dźwiękowa, na której znalazł się m.in. utwór I'm Just Ken, w nagraniach którego brali udział Slash, Wolfgang Van Halen i Josh Freese.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

"Barbie girl" jest "Psychosocial girl"

Na soundtracku nie mogło oczywiście zabraknąć najsłynniejszej na świecie piosenki o Barbie, czyli kultowego już Barbie Girl zespołu Aqua. Powstała jego nowa wersja, w której rapują Nicki Minaj i Ice Spice. A co, gdyby twórcy zdecydowali się stworzyć mocniejszą wersję i połączyć ze sobą Barbie Girl z jednym z najbardziej rozpoznawalnych przebojów Slipknota?

Postanowili to sprawdzić użytkownicy TikToka. To właśnie na tej platformie rekordy popularności bije mash-up przeboju grupy Aqua i Psychosocial Slipknota, czyli Psychosocial girl! Nie da się ukryć, że groźny, mocny wokal Coreya Taylora, w połączeniu z electro-popowym podkładem muzycznym daje zupełnie kosmiczne wrażenie i sprawia, że trudno powstrzymać się od śmiechu - sprawdź poniżej!