CALL ME KARIZMA

i

Autor: Materiały prasowe

CALL ME KARIZMA po raz pierwszy w Polsce! DATA, MIEJSCE, BILETY

2022-04-19 10:30

Call Me Karizma to artysta łączący w swojej muzyce wiele różnych gatunków tj. hip-hop, pop, punk czy rock. Przylatuje do naszego kraju wspólnie z zespołem, aby zagrać swój pierwszy koncert w Polsce. Gdzie pojawi się Morgan Parriott i spółka? Wszystkie szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie poniżej.

Call Me Karizma to artysta, który w swojej twórczości sprytnie łączy wiele różnych gatunków - od rocka, punka, przez pop, a nawet hip hop! Riz (Call Me Karizma) nie stroni od tematów politycznych, miłosnych, storytellingów czy wypowiadania się na temat problemów zdrowia psychicznego. Artysta w ciągu swojej kariery przebił barierę 175mln streamów na Spotify, dziesiątek milionów odtworzeń na YouTube oraz zdobył miliony obserwujących na różnych platformach streamingowych. W grudniu 2020 roku ukazał się pierwszy pełnoprawny album artysty “To Hell With Hollywood”, który bez managementu oraz wytwórni znalazł się na liście Billboard Top 200. W 2021 roku ukazała się nowa EPka Call Me Karizma “Bleached Serpent”. Call Me Karizma wyśpiewa swoje największe hity jeszcze w kwietniu 2022 w Warszawie!

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

CALL ME KARIZMA - gdzie zagra? DATA, BILETY

Pochodzący z Minneapolis w Minnesocie Riz wystąpi z zespołem po raz pierwszy w Polsce już 23 kwietnia 2022 roku! Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się w warszawskim Niebie! Bramki otwierają się o 19:00, a artysta planowo pojawi się na scenie o godz. 20:00. Bilety można nabyć na stronie WiniaryBookings.