Doug Sampson / Airforce

i

Autor: Screen z YouTube.com/IAM MUSIC VIDEO STUDIO Teledysk Airforce - Die for You

Były muzyk Iron Maiden na koncercie w Polsce! Gdzie i kiedy zagra Airforce?

2022-06-13 11:22

Były perkusista Iron Maiden przyleci do Polski ze swoim zespołem! Kapela Airforce powraca do naszego kraju, by zagrać dobrze znany materiał i kilka nowości. Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat tego wydarzenia.

Airforce na koncercie w Polsce 2022. Zespół ponownie odwiedzi nasz kraj! To może być niezwykła okazja dla wszystkich fanów Iron Maiden, ponieważ za bębnami zespołu Airforce zasiada sam Doug Sampson - czyli były perkusista Iron Maiden. Z popularną kapelą nagrał legendarne demo "The Soundhouse Tapes" oraz takie piosenki jak "Sanctuary", czy "Wrathchild". Pracował również przy debiutanckim albumie Maidenów, a teraz będzie szansa spotkać się z nim twarzą w twarz na koncercie w Łodzi!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 5 koncertów w dziwnych miejscach. Te występy przeszły do historii!

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Airforce - koncert w Polsce 2022. Gdzie i kiedy wystąpi zespół?

Drużyna Airforce w 2018 roku zagrała pamiętny koncert w Lublinie. Całość była rejestrowana i jest dostępna nawet w serwisie YouTube. Brytyjski band ponownie przyleci do Polski, ale tym razem wystąpi w Łodzi. Koncert odbędzie się 22 lipca 2022 roku w łódzkim klubie Wooltura. Jako support pojawi się Shadow Warrior z Lublina oraz rybnicki Ironbound. Obie grupy czerpią inspiracje z muzyki Iron Maiden, a zatem słuchacze mogą spodziewać się spójnie tematycznego koncertu.

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?

Airforce - skład zespołu

AirForce to brytyjski hard rockowo-heavy metalowy skład, w którym grają muzycy zaprzyjaźnieni z Iron Maiden. W składzie zespołu znajduje się perkusista Doug Sampson, gitarzysta Chop Pitman, basista Tony Hatton oraz portugalski wokalista, Flavio Lino.