Bullet for My Valentine na Pol'and'Rock 2023! Szykuje się genialna edycja!

i

Autor: Julie Edwards/LFI/Avalon/REPORTER Bullet For My Valentine gwiazdą Pol'and'Rock Festival 2023!

Bullet for My Valentine na Pol'and'Rock Festival 2023! Szykuje się genialna edycja!

2023-03-13 20:53

Kolejny poniedziałek - kolejne ogłoszenie ze strony organizatorów Pol'and'Rock Festival! Tym razem Jurek Owsiak zrzucił na fanów "Najpiękniejszego festiwalu świata" prawdziwą muzyczną bombę! Gwiazdą tegorocznej edycji wydarzenia będzie zespół Bullet for My Valentine! Formacja zagra na Dużej Scenie imprezy!

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival zbliża się wielkimi krokami! Organizatorzy z tygodnia na tydzień ujawniają nazwiska kolejnych gwiazd i zespołów, które pojawią się na scenie "Najpiękniejszego festiwalu świata". Line-up powiększa się i nie da się ukryć, że wygląda już naprawdę imponująco. Mało? Na poniedziałek 13 marca Jurek Owsiak przygotował dla fanów wydarzenia genialną wiadomość!

Bullet for My Valentine wracają do Polski na Pol'and'Rock Festival 2023!

Grupa, uznawana za jedną z najważniejszych współczesnych metalowych, powstała w 1998 roku. Formacja zadebiutowała krążkiem The Poison, który został świetnie przyjęty przez rynek. W 2021 roku ukazał się najnowszy album Bullet for My Valentine. Projekt, zatytułowany eponimem, reprezentuje zupełnie nowy początek w karierze zespołu, promowany był on na trasie, w ramach której ten zawitał do Polski 3 lutego b.r. Teraz okazało się, że formacja powróci do naszego kraju już za kilka miesięcy, by na Dużej Scenie rozgrzać uczestników Pol'and'Rock Festival 2023! Bullet for My Valentine wystąpi 3. sierpnia o godzinie 22:30!

BULLET FOR MY VALENTINE w trasie. Jason Bowld dla Eski Rock