Bruce Dickinson w Polsce w 2024 roku! Muzyk zagra na uwielbianym festiwalu!

i

Autor: Materiały prasowe Bruce Dickinson na Mystic Festival w 2024 roku!

Bruce Dickinson w Polsce w 2024 roku! Muzyk zagra na uwielbianym festiwalu!

2023-10-10 12:56

O tym plotkowało się już od dłuższego czasu, ale właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie - już w przyszłym roku Bruce Dickinson zagra w naszym kraju! Muzyk pojawi się z solowym programem, promując swój nadchodzący, autorski album. Co wiadomo na temat tego pokazu? Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły!

Świat metalu wstrzymał oddech, gdy w połowie września Bruce Dickinson oficjalnie zapowiedział pierwszy od osiemnastu lat, czyli od czasów Tyranny Of Souls z 2005 roku, swój solowy album studyjny. Siódma autorska płyta wokalisty, znanego z działalności w Iron Maiden, została zatytułowana The Mandrake Projec i ujrzy światło dzienne w 2024 roku. Wraz z ogłoszeniem premiery płyty, muzyk zapowiedział pierwsze solowe występy, także zaplanowane na przyszły rok. Od samego początku plotkowało się o potencjalnej wizycie artysty także w naszym kraju - pogłoski okazały się być prawdziwe!

Iron Maiden - 5 ciekawostek o albumie "The Number of the Beast" | Jak dziś rockuje?

Bruce Dickinson na Mystic Festival 2024!

Jedno z największych wydarzeń muzyki metalowej na terenie Europy nie mogło się bez niego obejść! Bruce Dickinson pojawi się z autorskim programem na przyszłorocznym Mystic Festival! Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w dniach 5-8 czerwca w Gdańsku na terenie Stoczni Cesarskiej. W sprzedaży są już dostępne Bilety 𝗘𝗮𝗿𝗹𝘆 𝗕𝗶𝗿𝗱 oraz 𝗸𝗮𝗿𝗻𝗲𝘁𝘆 𝗩𝗜𝗣