Bruce Dickinson w ostrych słowach zwrócił się do fana na ostatnim koncercie Iron Maiden! Co się stało w Grecji?

i

Autor: Li lewei - Imaginechina/East News Wokalista Iron Maiden ochrzanił fana na koncercie

Bruce Dickinson w ostrych słowach zwrócił się do fana na ostatnim koncercie Iron Maiden! Co się stało w Grecji?

2022-07-19 11:31

W sobotę 16 lipca Panowie z Iron Maiden zagrali koncert w Grecji. W ramach trasy “Legacy of the Beast Tour” zespół wystąpił w Atenach - niestety, podczas wydarzenia doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Jeden z koncertowiczów naraził na niebezpieczeństwo inne osoby oraz muzyków, a szczególnie Bruce’a Dickinsona. Wokalista zareagował na cały incydent w bardzo ostrych słowach. Co się wydarzyło w Grecji?

Iron Maiden są obecnie w trakcie trasy “Legacy of the Beast Tour”. Panowie bardzo intensywnie koncertują i idzie im to bardzo dobrze i bez większych przeszkód. Jedynie 7 lipca zespół zmuszony był odwołać występ w Bolonii we Włoszech. Tego dnia warunki pogodowe były na tyle złe, że ze względu na bezpieczeństwo własne i fanów, grupa nie zdecydowała się wyjść na scenę. Już 24 lipca za to grupa zagra w Polsce! Iron Maiden wystąpią na warszawskim Stadionie Narodowym - w roli supportu pojawią się zespoły Within Temptation i Lord of the Lost, a fani usłyszeć będą mogli nie tylko najbardziej kultowe kawałki formacji, ale też numery z wydanego we wrześniu ubiegłego roku albumu Senjutsu. Ważne jednak, by wielbiciele zespołu pamiętali o pewnych kwestiach bezpieczeństwa, by na Narodowym nie doszło do sytuacji, która miała miejsce w Grecji.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Bruce w ostrych słowach o zachowaniu fana na koncercie w Grecji! Co się stało?

Do niespodziewanej i dość niebezpiecznej sytuacji doszło podczas ostatniego występu Iron Maiden. W sobotę 16 lipca grupa grała w Atenach i to właśnie tam, tuż po rozpoczęciu śpiewania numeru The Number of the Beast, muzycy zauważyli, że ktoś odpalił racę. W bardzo ostrych słowach zareagował na całą sytuację Bruce, który przejął się tym, że dym z flary może źle wpłynąć na jego głos i uniemożliwić mu odśpiewanie całej setlisty. Wokalista nie przebierał w słowach:

C*pa z pieprzoną flarą, ja muszę tu śpiewać. Ty pieprzony la**ociągu. Ty grecka c*po. Ja muszę, tu ku**a, śpiewać. - powiedział Bruce do mikrofonu.

Jak zakończył się koncert w Atenach?

Podczas gdy Bruce na chwilę zszedł ze sceny, pozostali muzycy nie przestali grać kultowego kawałka. Po kilku sekundach wokalista wrócił do kolegów, jednak trudno mu było zsynchronizować się z resztą zespołu. Cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu.

Todd La Torre reaguje na zachowanie Dickinsona

W sprawie wypowiedział się muzyk Todd La Torre - lider zespołu Queensrÿche. Z Aten pochodzi żona artysty, nie są więc mu obce różne zwyczaje tamtejszej społeczności. La Torre powiedział, że fan na pewno nie miał żadnych złych zamiarów, ponieważ w Grecji używanie rac podczas koncertów czy innych tego typu uroczystości jest powszechną praktyką i traktowane jest jako forma świętowania. 

Sonda
Uważasz, że Bruce zareagował w odpowiedni sposób?