Brendan Fraser wspierał syna na koncercie w Whisky a Go Go niecałą dobę po wygraniu Oscara!

i

Autor: Jordan Strauss/Invision/East News Co Brendan Fraser robił tuż po zdobyciu Oscara?

Brendan Fraser wspierał syna na koncercie w Whisky a Go Go niecałą dobę po wygraniu Oscara!

2023-03-24 15:15

Brendan Fraser ma za sobą naprawdę świetny czas. Aktor powrócił w brawurowym stylu, wcielając się w głównego bohatera w filmie "Wieloryb". Fraser za swoją rolę został nagrodzony najważniejszymi nagrodami w branży, w tym Oscarem. Co aktor robił dosłownie chwilę po jego zdobyciu? Udał się na koncert rockowy!

Brendan Fraser rozpoczął karierę filmową na początku lat 90., a swoją pierwszą znaczącą rolę zagrał w 1992 roku w filmie Jaskiniowiec z Kalifornii. W tym samym roku zagrał w dramacie Więzy przyjaźni, a jego gra spotkała się z uznaniem krytyków. W kolejnych latach pojawiał się głównie w komediach, a największy rozgłos zyskał w 1997 roku, po występie w filmie George prosto z drzewa. Równie wielką popularnością cieszyły się produkcje Mumia Mumia powraca. Na początku lat 2000. Fraser padł ofiarą napastowania seksualnego ze strony Philipa Berka, ówczesnego prezesa organizacji, zajmującej się przyznawaniem Złotych Globów, a otwarte wskazanie sprawcy zahamowało jego karierę na kolejne lata. Aktor na dobre powrócił dopiero w tej dekadzie, przede wszystkim za sprawą roli Charliego w filmie Wieloryb. Aktor za swoja kreację został nagrodzony Oscarem dla Najlepszego aktora pierwszoplanowego.

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Brendan Fraser na koncercie rockowym chwilę po zdobyciu Oscara!

Aktor pojawił się na gali z partnerką i dwoma synami. Jeden z nich, Leland, jest gitarzystą i kilka godzin po ceremonii miał zagrać koncert w słynnym Whisky a Go Go. Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć dumnego ojca! Fraser, raptem kilka godzin po wygraniu Oscara, pojawił się w klubie, by posłuchać swojego syna. Chłopak gra razem z DJ-em Ashbą i cover kapelą Fast Times i to właśnie na jej profilu w social mediach pojawiły się zdjęcia aktora z całej imprezy!