Behemoth z nowym singlem! Off To War! to prawdziwe tornado mocnych dźwięków

i

Autor: Screen z YouTube/Behemoth Nowy singiel i teledysk od zespołu Behemoth

Behemoth z nowym singlem! "Off To War!" to prawdziwe tornado mocnych dźwięków

2022-06-15 19:10

Na początku maja zespół Behemoth zaprezentował fanom swój najnowszy singiel. Utwór zatytułowany “Ov My Herculean Exile” okazał się być pierwszą zapowiedzią nadchodzącego albumu “Opvs Contra Natvram”, który ukaże się już we wrześniu. W środę 15 czerwca formacja wydała drugi singiel, promujący wydawnictwo - posłuchajcie brzmienia kompozycji “Off To War!”.

Na początku maja wytwórnia Mystic Production zapowiedziała wydanie najnowszego, dwunastego w dyskografii grupy Behemoth albumu studyjnego. Płyta została zatytułowana Opvs Contra Natvram i ukaże się już 16 września, a złoży się na nią dziesięć utworów. Wydawnictwo powstało w czasie pandemii, co jeszcze bardziej uwypukliło wściekłość i gniew zawartą w kompozycjach. Za produkcję albumu odpowiada sam Behemoth, inżynierem dźwięku został Daniel Bergstran, a miks to robota Joe Barresiego. Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie wytwórni.

Wywiadówka - Nergal

Behemoth prezentuje kolejny singiel z płyty “Opvs Contra Natvram”. "Off To War!" to prawdziwe tornado mocnych dźwięków!

W środę 15 czerwca grupa zaprezentowała kolejny singiel, promujący płytę. Tym razem zespół postawił na utwór, zatytułowany Off To War! Kompozycję wyróżnia punkowa sekcja i ekstremalne, metalowe zwieńczenie. Twórca i frontman Behemotha, Adam “Nergal” Darski, określił numer jako jeden z jego ulubionych z płyty i scharakteryzował go jako “Prawdziwe dźwiękowe tornado, w sam raz na czasy konfrontacji”. Do utworu powstał też mroczny, częściowo animowany teledysk, za który odpowiadają Påhl Sundström i Erik Sundström - sprawdźcie sami!

Zobacz także: Behemoth przedstawia nowy singiel i zapowiada album - posłuchajcie "Ov My Herculean Exile" z nadchodzącej płyty "Opvs Contra Natvram”