Axl Rose UPADŁ na scenie! Co się stało muzykowi?

i

Autor: Anthony Harvey/Shutterstock/Rex Features/East News Wypadek na koncercie Guns N' Roses

Axl Rose UPADŁ na scenie! Komiczna sytuacja na koncercie Guns N' Roses

2023-07-03 12:16

Najpierw Till Lindemann, potem Bruce Springsteen, a teraz Axl Rose. Każdy ze wspomnianych w ostatnim czasie upadł podczas swojego koncertu. Co właściwie wydarzyło się na koncercie Guns N' Roses w BST Hyde Park w Londynie? Jedno jest pewne - gdzie by się nie było i czego by się nie robiło, trzeba patrzeć pod nogi!

Guns N' Roses nie zwalniają tempa. Formacja była jednym z headlinerów tegorocznego festiwalu Glastonbury i choć set ten nie jest zaliczany do udanych, to Axl Rose, Slash, Duff McKagan i spółka robią swoje. Przed Gunsami kolejne miesiące intensywnego koncertowania, nie milkną także plotki, jakoby jeszcze w tym roku światło dzienne miał ujrzeć wyczekiwany od lat nowy materiał zespołu. W sumie, to nowy stary, gdyż sam Slash mówił już w ubiegłym roku, iż całą grupą pracowali nad nowymi wersjami demówek i odrzutów z Chinese Democracy. 

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Axl Rose przewrócił się na koncercie Gunsów [WIDEO]

Obecnie zespół wciąż przebywa na terenie Europy, na której koncertuje w ramach najnowszej trasy. Przed Gunsami jeszcze osiem koncertów przed udaniem się na bardzo krótką przerwę przed amerykańską odnogą trasy. To właśnie podczas występu w Londynie, konkretnie w BST Hyde Park, doszło do nietypowego zdarzenia. Formacja zagrała w piątek 30 czerwca i wszystko szło dobrze do momentu wykonywania kultowego Bad Obsession z albumu Use Your Illusion I - w pewnym momencie jednak Axl dosłownie runął na ziemię! Cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu, które wyraźnie pokazuje, że wokalista cofając się, musiał się o coś potknąć i dosłownie poleciał do tyłu. Zaskakujące jest jednak to, że ani na chwilę nie przestał śpiewać i ze zwinnością dosłownie kaskadera obrócił się i śmiejąc wstał. Zobacz wideo poniżej!