Aterra z teledyskiem do numeru Głaz!  To kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty!

i

Autor: Materiały prasowe Attera z nowym teledyskiem

Aterra z teledyskiem do numeru "Głaz"! To kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty!

2023-01-16 12:20

Aterra przybliża się do wydania swojego najnowszego albumu - wydawnictwo zostało zatytułowane "Simulacra" i ukaże się 10 lutego 2023 roku. Światło dzienne właśnie ujrzał teledysk do najnowszego singla z płyty - grupa podzieliła się ze światem klipem do numeru Głaz"! Sprawdźcie już teraz!

ATERRA wrzuciła do sieci klip do utworu „Głaz”. Realizacją teledysku od strony reżyserskiej zajął się gitarzysta zespołu Tiger, a produkcją filmową – Radomir Rytych. Utwór pochodzi ze zbliżającego się wydawnictwa zespołu pt. ”Simulacra”. Płyta swoją premierę będzie miała 10 lutego 2023 roku. Za nagranie studyjne materiału odpowiada Marcin "Dudzik" Dudzicki znany z zespołów: Kabanos, Plan oraz Ereles, a za mix i mastering - Mariusz "Lotnik" Wołosz znany z HeadUp.

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - Polska

Każdy z nas dźwiga jakiś własny głaz... Niektórzy jakoś dają radę... Innych on przygniata... A jaki głaz niesiesz Ty? - pisze zespół o tekście utworu.

Nowy album zespołu Aterra

Premiera krążka zaplanowana jest na 10 lutego 2023 r. i towarzyszyć jej będzie koncert, który odbędzie się dzień później w warszawskim klubie VooDoo. Płyta zawierać będzie 8 utworów i 9 etiud elektro-muzycznych i co ciekawe wydana będzie w dwóch wersjach językowych: po polsku i po angielsku. Zespół jak na wcześniejszym krążku bawi się muzyką i wplata do swoich metalowych kompozycji inne gatunki muzyczne.

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?