Artor Rojek z nowym singlem, Odrobinę więcej!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Lea Harmoza Artor Rojek z nowym singlem, "Odrobinę więcej"!

Artor Rojek z nowym singlem, "Odrobinę więcej"!

2023-12-01 15:54

Tuż po ogłoszeniu i ekspresowym sold oucie grudniowego, wyjątkowego koncertu w NOSPR w Katowicach, który oficjalnie zamyka promocję ostatniego solowego albumu „Kundel”, Artur Rojek daje nam odrobinę więcej…

„Odrobinę więcej” to tytuł nowego singla Artura Rojka. Utwór powstał we współpracy z francuskim DJ’em i producentem – Myd’em, który ma na koncie kolaboracje z Mac Demarco oraz JAWNY, a o remixy swoich utworów poprosili go między innymi Dua Lipa, Major Lazer czy Two Door Cinema Club.

Festiwalowa znajomość Artura i Quentina (Myd), który w 2022 roku występował na OFF Festivalu, przerodziła się niespodziewanie w polskojęzyczny utwór, który choć w pierwszej chwili może wydawać się zaskakująco pozytywny i letni – to w warstwie lirycznej ma w sobie duże pokłady melancholii, do której przyzwyczaił nas Artur Rojek.

Muzyka rockowa lat 90-tych - Polska. Tak brzmiał rodzimy rock w tej dekadzie!

Filmowy teledysk

Teledysk do singla powstał pod czujnym okiem reżysera Piotra Czyżowskiego, którego wizji Artur w pełni się oddał, co zdecydowanie zobaczycie od pierwszych sekund tego obrazka. Czy widzieliście już takiego Rojka? Przekonajcie się sami.