Andrew Watt zdradza, że Ozzy Osbourne ma więcej materiału, nagranego z Taylorem Hawkinsem! Czy numery ujrzą światło dzienne?

i

Autor: KEVORK DJANSEZIAN/Getty AFP/East News Czy Ozzy Osbourne zamierza wydać kolejne piosenki, nagrane z Taylorem Hawkinsem?

wypowiedzi muzyków

Andrew Watt zdradził, że Ozzy Osbourne ma więcej utworów, nagranych z Taylorem Hawkinsem! Czy ujrzą światło dzienne?

2024-03-19 19:49

Zmarły w marcu 2022 roku Taylor Hawkins był jednym z muzyków, zaproszonych do pracy nad albumem "Patient Number 9" Ozzy'ego Osbourne'a. Perkusista wziął udział w nagraniach trzech piosenek, miał też swój udział w wymyśleniu koncepcji jednego z singli. Okazuje się, że materiału powstało jeszcze więcej. Producent płyty zdradził, czy artysta ma w planach podzielenie się nim ze światem.

W jednym z wywiadów, towarzyszących promocji wydanej w 2022 roku płyty Patient Number 9, Ozzy Osbourne opowiedział nieco więcej o swojej współpracy z Taylorem Hawkinsem. Zmarły w marcu 2022 roku perkusista był jedynym z muzyków, zaproszonych do współtworzenia albumu, a jego grę słychać w trzech kawałkach -  Parasite, Mr. Darkness i God Only Knows. "Książę Ciemności" zdradził, że nie znał wcześniej Hawkinsa, ale określił go jako bardzo miłego i twórczego człowieka, powiedział też, że miał on swój udział w wydanym jako drugi singiel z płyty. To właśnie Taylor miał namówić Ozzy'ego, aby tekst Degradation Rules był nieco bardziej niegrzeczny i wprost traktował o pornografii. Fani zastanawiali się, czy perkusista miał okazję słyszeć nagrane przez siebie utwory - okazuje się, że tak, co najciekawsze, trzy piosenki, które trafiły na Patient Number 9 nie są jedynymi, które powstały podczas sesji nagraniowej artystów.

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica

Czy jest szansa, że numery ujrzą światło dzienne?

Tuż po premierze albumu na stronie internetowej magazynu "Rolling Stone" ukazał się artykuł, poświęcony Ozzy'emu. To właśnie w nim przytoczone zostały wypowiedzi producenta muzycznego, Andrew Watta, który odpowiedzialny był za organizację sesji nagraniowych i dobór gościnnych muzyków. To on powiedział, że istnieje dużo więcej nagrań z udziałem Hawkinsa, co więcej, mają one ujrzeć światło dzienne, ponieważ zostaną użyte do innego projektu! Czy Watt miał na myśli nowy krążek "Księcia Ciemności", nad którym ten rzekomo już pracuje? Najpewniej dowiemy się o tym w najbliższej przyszłości!

Sprawdź najlepsze duety Ozzy'ego!