Alec Baldwin wycofuje się z życia publicznego! Aktor jest bardzo załamany

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=EUfd7kNbGxQ

Alec Baldwin wycofuje się z życia publicznego! Aktor jest bardzo załamany

2021-10-27 13:35

Tragedia, jaka zdarzyła się na planie filmu 'Rust', cały czas odbija się sporym echem i wygląda na to, że prędko nie zostanie rozwiązana. Alec Baldwin jest bardzo załamany i jak ogłosił, wycofuje się z życia publicznego!

Tragedia na planie filmu 'Rust' odbiła się głośnym echem w branży filmowej, jednak mówi o niej cały świat. Przypomnijmy, że przez niedopatrzenie, Alec Baldwin strzelił z pistoletu, będąc przekonanym, że ma załadowane ślepe naboje. Niestety, amunicja w pistolecie była ostra, przez co zginęła operatorka i szefowa zdjęć Halyna Hutchins, a reżyser, Joel Souza został postrzelony. Śledztwo cały czas trwa, jednak Alec Baldwin zdecydował, że już teraz wycofa się z życia publicznego.

Wywiadówka - Rafał Pacześ

Alec Baldwin wycofuje się z życia publicznego! Aktor jest bardzo załamany

Jak podaje magazyn 'People', Alec Baldwin postanowił przynajmniej na jakiś czas zerwać z aktorstwem i przy okazji odwołano udział w kolejnych projektach. Po całej sytuacji, aktor miał być w stanie skrajnej histerii i nie dało się go uspokoić. Jak przekazano:

Zajmie mu sporo czasu, żeby to wszystko poukładać. Potrzebuje teraz czasu dla siebie, powinien być ze swoją rodziną.

Alec Baldwin wydał także oświadczenie po całym zdarzeniu, w którym napisał:

Brak mi słów, aby wyrazić szok i smutek odnośnie tragicznego wypadku, w którym zginęła Halyna Hutchins – żona, matka i wielce szanowana przez nas koleżanka. W pełni współpracuję z policją, która sprawdza, jak doszło do tej tragedii. Jestem też w kontakcie z jej mężem, oferując wsparcie jemu i jego rodzinie. Serce mi pęka z myślą o jej mężu, synu i wszystkich najbliższych Halyny.