Metallica

i

Autor: Rex Features/East News, Facebook/Fundacja Mam Marzenie

Wiadomości

13-letni podopieczny Fundacji Mam Marzenie spotkał się z muzykami Metalliki. "Dziękujemy za całe dobro"

Muzycy Metalliki spełnili marzenie 13-letniego Antka. Podopieczny Fundacji Mam Marzenie, przed pierwszym tegorocznym koncertem w Warszawie, spotkał się z członkami zespołu.

Muzycy Metalliki spełnili marzenie 13-letniego Antka

5 i 7 lipca 2024 roku muzycy Metalliki zagrali na Stadionie Narodowym w Warszawie (relacje z obu tegorocznych koncertów zespołu znajdziecie na naszej stronie: w TYM oraz TYM miejscu). Przed pierwszym ze wspomnianych występów James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett i Rob Trujillo spotkali się z 13-letnim Antkiem, podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. 

Człowiek z Metalu i Eska Rock na pasmach w całej Polsce

To, jak czytamy na stronie internetowej fundacji, prawdziwy pasjonat muzyki, który marzył, aby zobaczyć Metallikę na żywo. Okazja nadarzyła się 5 lipca. – Bawił się wyśmienicie! Na cały głos śpiewaliśmy, że nothing else matters, podziwialiśmy fantastyczny występ i cieszyliśmy się pięknymi chwilami spędzonymi na Stadionie Narodowym w Warszawie – możemy przeczytać w mediach społecznościowych Fundacji Mam Marzenie. 

Przede wszystkim jednak spotkał się ze swoimi idolami twarzą w twarz. Otrzymał autografy, zadał muzykom pytania, a to wszystko zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach. Te wspomnienia zostaną z nim na pewno do końca życia. 

To było absolutnie fantastyczne popołudnie, którego nigdy nie zapomnimy. Ogromnie dziękujemy Metallica za całe dobro, które od Was dostaliśmy! – napisali przedstawiciele fundacji. 

Oto TOP 10 kawałków, które Metallica najczęściej gra na żywo: