Kuba Badach

i

Autor: Materiały prasowe

10-lecie TAURON Areny Kraków - kolejne gwiazdy dołączają do składu wydarzenia!

2024-01-26 10:40

Kuba Badach i Igo dołączają do listy artystów, których usłyszycie podczas koncertu „To Kraków tworzy metamorfozy” organizowanego z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków!

Zastanawialiście się kiedyś, jaki jest przepis na idealne wydarzenie muzyczne, które można zorganizować w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce? Otóż do jego przygotowania potrzebujemy doskonałych składników – sięgamy więc po utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy, poddajemy je metamorfozom i tworzymy z nich nową, zaskakującą kompozycję. Jak będzie tego efekt przekonacie się już 5 kwietnia 2024 roku podczas koncertu „To Kraków tworzy metamorfozy” organizowanego z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków. Bilety w sprzedaży na ebilet.pl.

Zostawił seriale i zamieszkał na łodzi. Michał Malinowski | Tak trzeba żyć #51 Eska Rock

Kto wystąpi na wydarzeniu?

Za aranżacje utworów wybitnych krakowskich artystów odpowiada Miuosh – uznany raper iproducent, który już nie raz zaskoczył publiczność swoim nieszablonowym podejściem do muzyki. Utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy wykonają: Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Natalia Szroeder, Wiktor Waligóra i Krzysztof Zalewski. Teraz dołączają do nich kolejni artyści: Igo i Kuba Badach.Na scenie towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie również autorem orkiestracji koncertu.

Kraków od zawsze wiązał się z kulturą, sztuką, muzyką… Ta najlepsza, która najmocniej dotyka, łapie nas na lata i jakby nie umie odpuścić. Trendy mogą się zmieniać, czas przemijać, a artyści niestety odchodzić, jednak życie nie toleruje próżni i ich miejsce w sposób płynny zajmują inne nurty, głosy i pomysły. Do tego wszystkiego, co już powstało i pięknie z nami trwa, dodają swoje, nowe i inne dzieła. Są momenty, kiedy trzeba to wszystko połączyć, zmieszać i podsumować. I są ku temu dobre okazje i miejsca. To wydarzenie to niewątpliwie połączenie kilku z nich – dodaje Miuosh.

TO KRAKÓW TWORZY METAMORFOZY - szczegóły wydarzenia

  • Koncert jubileuszowy z okazji 10. urodzin TAURON Areny Kraków
  • 5 kwietnia 2024 r. (piątek), godz. 20:00.
  • Bilety, w cenach od 129 zł, dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.
  • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7
  • Organizator: Arena Kraków S.A.