Anna Skalik

21.06.2016 (13:13)

Tom DeLonge oszalał? Odszedł z Blink-182 przez UFO!Tom DeLonge zdradził zaskakujące informacje: odszedł z Blink-182 przez UFO.

Kiedy pod koniec 2014 roku Tom DeLonge - wokalista i gitarzysta Blink-182 - obwieścił, że odchodzi z zespołu, wszyscy fani zastanawiali się, czy to się dzieje naprawdę. Teraz, po dłuższym już czasie, wyjawił, dlaczego zdecydował się opuścić grupę. Wszystko przez UFO! W wywiadzie dla magazynu Mic, Tom wyjawił, że nie chciał skupiać się na małych rzeczach - wolał badanie życia pozaziemskiego. Sprawy zagrożenia inwazją UFO były dla niego ważniejsze, a koncertowanie i działanie z Blinkiem ciągle mu to utrudniało.

Zagadnieniem kosmitów DeLonge interesował się od zawsze. Po odejściu z zespołu wydał książkę pod tytułem Sekret Machines, w której elementy science-fiction połączone są z prawdziwymi ponoć świadectwami kontaktów z UFO. Zresztą o tym, że wierzy w UFO, informował m.in. w tekście kawałka Aliens Exist.

- "Kiedy jest się kimś, takim jak ja, mówienie o czymś, co dotyczy zagrożenia na poziomie krajowym, a co było twoją pasją przez całe życie, jest niezwykle ważne" - powiedział DeLonge. Jak widać, UFO było ważniejsze, niż działanie z Blink-182.

1 lipca ukaże się pierwsza płyta Blink-182 bez Toma, którego miejsce zajął  Matt Skiba.

EURO 2016 online - gdzie oglądać w internecie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz