Anna Skalik

21.06.2016 (13:13)

Tom DeLonge oszalał? Odszedł z Blink-182 przez UFO!Tom DeLonge zdradził zaskakujące informacje: odszedł z Blink-182 przez UFO.

Kiedy pod koniec 2014 roku Tom DeLonge - wokalista i gitarzysta Blink-182 - obwieścił, że odchodzi z zespołu, wszyscy fani zastanawiali się, czy to się dzieje naprawdę. Teraz, po dłuższym już czasie, wyjawił, dlaczego zdecydował się opuścić grupę. Wszystko przez UFO! W wywiadzie dla magazynu Mic, Tom wyjawił, że nie chciał skupiać się na małych rzeczach - wolał badanie życia pozaziemskiego. Sprawy zagrożenia inwazją UFO były dla niego ważniejsze, a koncertowanie i działanie z Blinkiem ciągle mu to utrudniało.

Zagadnieniem kosmitów DeLonge interesował się od zawsze. Po odejściu z zespołu wydał książkę pod tytułem Sekret Machines, w której elementy science-fiction połączone są z prawdziwymi ponoć świadectwami kontaktów z UFO. Zresztą o tym, że wierzy w UFO, informował m.in. w tekście kawałka Aliens Exist.

- "Kiedy jest się kimś, takim jak ja, mówienie o czymś, co dotyczy zagrożenia na poziomie krajowym, a co było twoją pasją przez całe życie, jest niezwykle ważne" - powiedział DeLonge. Jak widać, UFO było ważniejsze, niż działanie z Blink-182.

1 lipca ukaże się pierwsza płyta Blink-182 bez Toma, którego miejsce zajął  Matt Skiba.

EURO 2016 online - gdzie oglądać w internecie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz