Anna Skalik

21.06.2016 (13:13)

Tom DeLonge oszalał? Odszedł z Blink-182 przez UFO!Tom DeLonge zdradził zaskakujące informacje: odszedł z Blink-182 przez UFO.

Kiedy pod koniec 2014 roku Tom DeLonge - wokalista i gitarzysta Blink-182 - obwieścił, że odchodzi z zespołu, wszyscy fani zastanawiali się, czy to się dzieje naprawdę. Teraz, po dłuższym już czasie, wyjawił, dlaczego zdecydował się opuścić grupę. Wszystko przez UFO! W wywiadzie dla magazynu Mic, Tom wyjawił, że nie chciał skupiać się na małych rzeczach - wolał badanie życia pozaziemskiego. Sprawy zagrożenia inwazją UFO były dla niego ważniejsze, a koncertowanie i działanie z Blinkiem ciągle mu to utrudniało.

Zagadnieniem kosmitów DeLonge interesował się od zawsze. Po odejściu z zespołu wydał książkę pod tytułem Sekret Machines, w której elementy science-fiction połączone są z prawdziwymi ponoć świadectwami kontaktów z UFO. Zresztą o tym, że wierzy w UFO, informował m.in. w tekście kawałka Aliens Exist.

- "Kiedy jest się kimś, takim jak ja, mówienie o czymś, co dotyczy zagrożenia na poziomie krajowym, a co było twoją pasją przez całe życie, jest niezwykle ważne" - powiedział DeLonge. Jak widać, UFO było ważniejsze, niż działanie z Blink-182.

1 lipca ukaże się pierwsza płyta Blink-182 bez Toma, którego miejsce zajął  Matt Skiba.

EURO 2016 online - gdzie oglądać w internecie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!

  2020-09-21
  Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.
 • Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcji

  2020-09-21
  Ojciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.
 • Lars Ulrich wskazał najlepszego perkusistę w historii rocka

  2020-09-21
  Lars Ulrich jest uznawany za jednego z ikonicznych artystów w historii rocka, jednak jeśli chodzi o jego umiejętności, no to z tym bywa różnie.Kto dla założyciela Metalliki jest najlepszym perkusistą w historii? 
 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie

  2020-09-21
  W obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz