Anna Skalik

21.06.2016 (13:13)

Tom DeLonge oszalał? Odszedł z Blink-182 przez UFO!Tom DeLonge zdradził zaskakujące informacje: odszedł z Blink-182 przez UFO.

Kiedy pod koniec 2014 roku Tom DeLonge - wokalista i gitarzysta Blink-182 - obwieścił, że odchodzi z zespołu, wszyscy fani zastanawiali się, czy to się dzieje naprawdę. Teraz, po dłuższym już czasie, wyjawił, dlaczego zdecydował się opuścić grupę. Wszystko przez UFO! W wywiadzie dla magazynu Mic, Tom wyjawił, że nie chciał skupiać się na małych rzeczach - wolał badanie życia pozaziemskiego. Sprawy zagrożenia inwazją UFO były dla niego ważniejsze, a koncertowanie i działanie z Blinkiem ciągle mu to utrudniało.

Zagadnieniem kosmitów DeLonge interesował się od zawsze. Po odejściu z zespołu wydał książkę pod tytułem Sekret Machines, w której elementy science-fiction połączone są z prawdziwymi ponoć świadectwami kontaktów z UFO. Zresztą o tym, że wierzy w UFO, informował m.in. w tekście kawałka Aliens Exist.

- "Kiedy jest się kimś, takim jak ja, mówienie o czymś, co dotyczy zagrożenia na poziomie krajowym, a co było twoją pasją przez całe życie, jest niezwykle ważne" - powiedział DeLonge. Jak widać, UFO było ważniejsze, niż działanie z Blink-182.

1 lipca ukaże się pierwsza płyta Blink-182 bez Toma, którego miejsce zajął  Matt Skiba.

EURO 2016 online - gdzie oglądać w internecie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz