Anna Skalik

21.06.2016 (13:13)

Tom DeLonge oszalał? Odszedł z Blink-182 przez UFO!Tom DeLonge zdradził zaskakujące informacje: odszedł z Blink-182 przez UFO.

Kiedy pod koniec 2014 roku Tom DeLonge - wokalista i gitarzysta Blink-182 - obwieścił, że odchodzi z zespołu, wszyscy fani zastanawiali się, czy to się dzieje naprawdę. Teraz, po dłuższym już czasie, wyjawił, dlaczego zdecydował się opuścić grupę. Wszystko przez UFO! W wywiadzie dla magazynu Mic, Tom wyjawił, że nie chciał skupiać się na małych rzeczach - wolał badanie życia pozaziemskiego. Sprawy zagrożenia inwazją UFO były dla niego ważniejsze, a koncertowanie i działanie z Blinkiem ciągle mu to utrudniało.

Zagadnieniem kosmitów DeLonge interesował się od zawsze. Po odejściu z zespołu wydał książkę pod tytułem Sekret Machines, w której elementy science-fiction połączone są z prawdziwymi ponoć świadectwami kontaktów z UFO. Zresztą o tym, że wierzy w UFO, informował m.in. w tekście kawałka Aliens Exist.

- "Kiedy jest się kimś, takim jak ja, mówienie o czymś, co dotyczy zagrożenia na poziomie krajowym, a co było twoją pasją przez całe życie, jest niezwykle ważne" - powiedział DeLonge. Jak widać, UFO było ważniejsze, niż działanie z Blink-182.

1 lipca ukaże się pierwsza płyta Blink-182 bez Toma, którego miejsce zajął  Matt Skiba.

EURO 2016 online - gdzie oglądać w internecie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Agressiva 69 na trasie po Polsce. Szczegóły koncertów

  2019-10-16
  W najbliższy piątek w Białymstoku rozpocznie się jesienna trasa grupy Agressiva 69 po Polsce.
 • JELONEK ZAPOWIADA NOWY ALBUM I PREZENTUJE NIEZWYKŁY SINGIEL

  2019-10-16
  Już 15-tego listopada ukaże się nowy album Michała Jelonka, zatytułowany „Classical Massacre”. Dziś artysta zaprezentował okładkę, tracklistę, a także pierwszego singla, którym jest absolutnie zaskakująca interpretacja „Aria Skołuby” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki/libretto Jan Chęciński. Partię Skołuby wykonał w tym utworze wybitny polski aktor, Piotr Fronczewski!
 • Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądem

  2019-10-16
  Po alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.
 • WOŚP 2020 - DATA. Kiedy jest 28. finał?

  2019-10-16
  Kiedy gra WOŚP 2020? Którego dnia tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze na leczenie potrzebujących? Który to finał? Sprawdźcie szczegóły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.
 • Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

  2019-10-16
  Ta historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz