Dominik Pajewski

23.07.2020 (10:35)

Three Days Grace opublikowali mocny cover wielkiego hitu GotyeUtwór Gotye - Somebody That I Used To Know, jest niekwestionowany hitem, który swego czasu był grany dosłownie wszędzie. Grupa Three Days Grace postanowiła przerobić utwór, nadając mu zupełnie inny klimat.
 

Gdy pojawił się utwór ''Somebody That I Used To Know'', wszyscy zwiastowali, że Gotye zrobi oszałamiającą karierę. Czy tak się stało? Niestety nie, ponieważ kompozycja mimo tego, że była wielkim hitem, zdefiniowała artystę, który nie nagrał już nic tak nośnego jak wspomniany singiel.

AC/DC ŚWIĘTUJE 40-LECIE ''BACK IN BLACK'' I PUBLIKUJE KLIP DO ''YOU SHOOK ME ALL NIGHT LONG''


Mimo upływu lat, piosenka jest nadal często grana w radiach i jak widać, inni artyści również o niej pamiętają. Zespół 
Three Days Grace, postanowił w niecodzienny sposób przerobić słynny numer wokalisty.

Three Days Grace przerobili numer - Somebody That I Used To Know

Jak powiedział Matt Walst, frontman Three Days Grace:
 
Kiedy po raz pierwszy usłyszałem „Somebody That I Used To Know” dostałem gęsiej skórki. Zdarzyło mi się to tylko kilka razy w życiu. Pamiętam, że słuchałem jej w kółko i byłem szczęśliwy. Muzyka wyzwala hormony w mózgu, które poprawiają nastrój. Muzyka to najlepszy narkotyk.
 
Posłuchajcie coveru wielkiego hitu:
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz