31.08.2013 (13:00)

The Dead Weather pracują nad nową płytą [2013]Po wydaniu solowej płyty, Jack White pracuje nad kolejnym materiałem. Tym razem muzyk postanowił wejść do studia wraz z jednym ze swoich zespołów - The Dead Weather.

Grupa The Dead Weather zamieściła w sieci zdjęcie i informację, że ekipa pracuje właśnie w studiu. Jack White już kilka miesięcy temu wspominał, że muzycy spotykają się od czasu do czasu i myślą o nowych piosenkach, ale dopiero teraz udało im się wejść do studia.

Przypomnijmy, że The Dead Weather to supergrupa, którą, oprócz Jacka White'a, tworzą Alison Mosshart z The Kills, Dean Fertita z Queens of the Stone Age i Jack Lawrence z The Raconteurs.

Zespół The Dead Weather wydał do tej pory dwie płyty. W ostatnim czasie nie pracował zbyt intensywnie, ze względu na inne zobowiązania każdego z muzyków.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz