Anna Skalik

30.12.2015 (13:37)

Sylwester Polsatu 2016: kto wystąpi? Rockowe gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 15/2016Sylwester Polsatu 2015/16, czyli sylwestrowa Moc Przebojów - kto wystąpi? Artyści Sylwestra telewizji Polsat ogłoszeni. Wśród nich kilka rockowych gwiazd. Sprawdź, kogo zobaczymy!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2015/16 czyli wielki Sylwester Polsatu: pierwsze gwiazdy wydarzenia właśnie zostały ujawnione. Wśród wykonawców są także przedstawiciele bliższych nam klimatów. Na 500-metrowej scenie przed milionami widzów wystąpią m.in. Piersi, Enej, Urszula, Wilki, Mesajah i Kamil Bednarek. Impreza odbędzie się w Katowicach.

Sylwester Polsatu 2015/16: kto wystąpi?


Wykonawcy, których dotąd poznaliśmy, to dopiero pierwsza część ogłoszonych artystów. Jak co roku, telewizja Polsat zaprasza na scenę wielu znanych polskich i zagranicznych wykonawców. Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nie inaczej będzie w tym roku - tym bardziej, że koncert sylwestrowy ma być zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic. Czekamy na kolejne ogłoszenia i nowe szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015/16.


Sylwester to Twój ulubiony dzień roku? Lubisz szalone imprezowanie? Ostre balangi nie tylko w sylwestra zobaczysz w filmie Gruby Interes. Dwaj kuzyni muszą poprowadzić rodzinny pub i robią z niego... klub ze striptizem! Oglądaj już teraz:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz