29.04.2012 (12:00)

Sery, wino i piwo, czyli co produkują rockmaniZaczynał od serów, teraz poszerza asortyment. Alex James, basista grupy Blur "rozkręca" działalność spożywczą. Muzyk postanowił na większą skalę produkować nie tylko coś dla duszy, ale też dla ciała.

Basista, po zawieszeniu działalności zespołu, zaangażował się w pracę na swojej farmie. I to z niezłym skutkiem. Alex James zasłynął w Wielkiej Brytanii jako producent świetnych serów. Teraz jednak muzyk zdradza, że czuje się trochę jak mnich, bo chce rozwinąć działalność spożywczą i zaczyna wytwarzać piwo. Basista przyznał w wywiadzie dla "The Sun": "Produkuję ser, a teraz zacząłem też wytwarzać piwo. To prawdziwe życie mnicha". Na razie James testuje swój browar, nie wiadomo jeszcze, kiedy jego piwo trafi do sklepów. Dodajmy tylko, że basista Blur nie jest jedynym muzykiem, który doskonale radzi sobie w branży spożywczej. Od lat, ze świetnymi efektami, produkcją między innymi win, zajmuje się Sting.

Jak sobie radzą w biznesie, już wiemy, a tak obaj panowie grają: 
 

 
 

O tym mówimy:

Slash: to zamknięty rozdział

   Slash: to zamknięty rozdział
      

Nowy album 30 Seconds To Mars

   30 Seconds To Mars - nowy album w drodze
      

Gorillaz i Blur - to nie koniec!

   Gorillaz i Blur - to nie koniec!
         

Najnowsza Florence + The Machine

   Florence And The Machine - posłuchaj nowego kawałka!

 

 

Myslovitz ma nowego wokalistę!

   Myslovitz

 

 

Posłuchaj nowego singla Luxtorpedy!

   Luxtorpeda

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz