29.04.2012 (12:00)

Sery, wino i piwo, czyli co produkują rockmaniZaczynał od serów, teraz poszerza asortyment. Alex James, basista grupy Blur "rozkręca" działalność spożywczą. Muzyk postanowił na większą skalę produkować nie tylko coś dla duszy, ale też dla ciała.

Basista, po zawieszeniu działalności zespołu, zaangażował się w pracę na swojej farmie. I to z niezłym skutkiem. Alex James zasłynął w Wielkiej Brytanii jako producent świetnych serów. Teraz jednak muzyk zdradza, że czuje się trochę jak mnich, bo chce rozwinąć działalność spożywczą i zaczyna wytwarzać piwo. Basista przyznał w wywiadzie dla "The Sun": "Produkuję ser, a teraz zacząłem też wytwarzać piwo. To prawdziwe życie mnicha". Na razie James testuje swój browar, nie wiadomo jeszcze, kiedy jego piwo trafi do sklepów. Dodajmy tylko, że basista Blur nie jest jedynym muzykiem, który doskonale radzi sobie w branży spożywczej. Od lat, ze świetnymi efektami, produkcją między innymi win, zajmuje się Sting.

Jak sobie radzą w biznesie, już wiemy, a tak obaj panowie grają: 
 

 
 

O tym mówimy:

Slash: to zamknięty rozdział

   Slash: to zamknięty rozdział
      

Nowy album 30 Seconds To Mars

   30 Seconds To Mars - nowy album w drodze
      

Gorillaz i Blur - to nie koniec!

   Gorillaz i Blur - to nie koniec!
         

Najnowsza Florence + The Machine

   Florence And The Machine - posłuchaj nowego kawałka!

 

 

Myslovitz ma nowego wokalistę!

   Myslovitz

 

 

Posłuchaj nowego singla Luxtorpedy!

   Luxtorpeda

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz