29.04.2012 (12:00)

Sery, wino i piwo, czyli co produkują rockmaniZaczynał od serów, teraz poszerza asortyment. Alex James, basista grupy Blur "rozkręca" działalność spożywczą. Muzyk postanowił na większą skalę produkować nie tylko coś dla duszy, ale też dla ciała.

Basista, po zawieszeniu działalności zespołu, zaangażował się w pracę na swojej farmie. I to z niezłym skutkiem. Alex James zasłynął w Wielkiej Brytanii jako producent świetnych serów. Teraz jednak muzyk zdradza, że czuje się trochę jak mnich, bo chce rozwinąć działalność spożywczą i zaczyna wytwarzać piwo. Basista przyznał w wywiadzie dla "The Sun": "Produkuję ser, a teraz zacząłem też wytwarzać piwo. To prawdziwe życie mnicha". Na razie James testuje swój browar, nie wiadomo jeszcze, kiedy jego piwo trafi do sklepów. Dodajmy tylko, że basista Blur nie jest jedynym muzykiem, który doskonale radzi sobie w branży spożywczej. Od lat, ze świetnymi efektami, produkcją między innymi win, zajmuje się Sting.

Jak sobie radzą w biznesie, już wiemy, a tak obaj panowie grają: 
 

 
 

O tym mówimy:

Slash: to zamknięty rozdział

   Slash: to zamknięty rozdział
      

Nowy album 30 Seconds To Mars

   30 Seconds To Mars - nowy album w drodze
      

Gorillaz i Blur - to nie koniec!

   Gorillaz i Blur - to nie koniec!
         

Najnowsza Florence + The Machine

   Florence And The Machine - posłuchaj nowego kawałka!

 

 

Myslovitz ma nowego wokalistę!

   Myslovitz

 

 

Posłuchaj nowego singla Luxtorpedy!

   Luxtorpeda

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz