29.04.2012 (12:00)

Sery, wino i piwo, czyli co produkują rockmaniZaczynał od serów, teraz poszerza asortyment. Alex James, basista grupy Blur "rozkręca" działalność spożywczą. Muzyk postanowił na większą skalę produkować nie tylko coś dla duszy, ale też dla ciała.

Basista, po zawieszeniu działalności zespołu, zaangażował się w pracę na swojej farmie. I to z niezłym skutkiem. Alex James zasłynął w Wielkiej Brytanii jako producent świetnych serów. Teraz jednak muzyk zdradza, że czuje się trochę jak mnich, bo chce rozwinąć działalność spożywczą i zaczyna wytwarzać piwo. Basista przyznał w wywiadzie dla "The Sun": "Produkuję ser, a teraz zacząłem też wytwarzać piwo. To prawdziwe życie mnicha". Na razie James testuje swój browar, nie wiadomo jeszcze, kiedy jego piwo trafi do sklepów. Dodajmy tylko, że basista Blur nie jest jedynym muzykiem, który doskonale radzi sobie w branży spożywczej. Od lat, ze świetnymi efektami, produkcją między innymi win, zajmuje się Sting.

Jak sobie radzą w biznesie, już wiemy, a tak obaj panowie grają: 
 

 
 

O tym mówimy:

Slash: to zamknięty rozdział

   Slash: to zamknięty rozdział
      

Nowy album 30 Seconds To Mars

   30 Seconds To Mars - nowy album w drodze
      

Gorillaz i Blur - to nie koniec!

   Gorillaz i Blur - to nie koniec!
         

Najnowsza Florence + The Machine

   Florence And The Machine - posłuchaj nowego kawałka!

 

 

Myslovitz ma nowego wokalistę!

   Myslovitz

 

 

Posłuchaj nowego singla Luxtorpedy!

   Luxtorpeda

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

  2020-10-28
  Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule „Teardrops” z nadchodzącej EP-ki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, która ukaże się już 30 października.
 • Dominika Barabas odpala 'Trotyl' [WIDEO]

  2020-10-28
  Piosenka "Trotyl" powstała jako dzieło kolektywnej współpracy. Podczas Songwriter Camp ZAiKS Dominika współpracowała z Mateuszem Brzostowskim i Pawłem Harańczą.
 • Youtuber chwalił się, jak pędzi Lamborgini. Teraz pożegna się z prawem jazdy

  2020-10-28
  Powiedzieć, że youtuberzy często przeginają, to jak nic nie powiedzieć. Pewien gość postanowił popisać się przed swoimi widzami, pędząc Lamborgini i łamiąc przepisy. To oczywiście posłużyło za materiał dowodowy dla policji.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-28
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz