13.06.2017 (20:29)

Rosyjski kosmita rapuje Kazika - tajemnica odkryta po 15 latach!Pewnie wpadł wam kiedyś w oczy rosyjski kosmita Vitas w memach albo filmikach. Jeżeli nie - to przepraszamy wrażliwych. Ale na pewno wszystkich zaskoczy tajemnica jaką skrywał ten delikatnie mówiąc nietypowy hit.

Vitas, o którym mówiono, że jest siódmym elementem, faktycznie w 2002 roku wyglądał jak kosmita, ale przezwisko zawdzięczał popularnemu wtedy filmowi Piąty element z piosenką kosmicznej divy operowej. W sylwestrowym programie rosyjskiej telewizji wystąpił w obcisłym kosmicznym wdzianku i srebrnej opasce. Ale to nie jego wygląd był największym odjazdem - tylko piosenka Chum Drum Bedrum i jej trolololo refren.

Organek komentuje incydent z prowadzeniem po alkoholu. Co powiedział?


Dzięki rewelacyjnemu głosowi o olbrzymiej skali, który wykorzystywał niestety do śpiewania odjechanych numerów disco, Vitas stał się megagwiazdą w Rosji i niektórych innych krajach. Jego popularność i fortuna porównywane były z Michaelem Jacksonem. Ale w innych częściach świata jego piosenka powielana w memach i gifach służyła do ilustrowania końca internetów.


Ale niewiele osób wytrzymywało do końca numeru, w którym Vitas zaczyna niezbyt wyraźnie rapować. Ponieważ brzmiało to dziwnie znajomo wsłuchaliśmy się w to mamrotanie i BINGO! Rozpoznaliśmy tekst. Ale jego źródło powaliło nas na kolana. Znacie ten tekst?

Stało się, stało się to co miało się stać
Dopiero w jej mieszkaniu, nosz, ku*wa mać
Gdy ona do mieszkania swego szła wolnym krokiem
Jacyś leszcze obili mi ryja pod jej blokiem
 
Właśnie to (z drobnymi zmianami) rapuje Vitas w swoim największym hicie. Tekst piosenki Dziewczyny Kazika StaszewskiegoSami sprawdźcie - ten tekst słychać w każdej wersji Chum Drum Bedrum na YouTube
Wersja sylwestrowa od 2:47


Na koncercie w Pekinie kilka lat później - od 3:10
 


Nasza reakcja...

 

Wielki Mecz 2017: TVN kontra WOŚP. Mocno rockowa obsada drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz