Dominik Pajewski

16.09.2020 (10:14)

Rammstein - nowa płyta w drodze? Zespół przebywa w studiu nagraniowymRammstein nigdy nie szli w ilość, a bardziej stawiali na jakość i stąd dyskografia zespołu nie jest za bardzo obszerna. Okazuje się jednak, że czas pandemii i braku koncertów pomaga i zespół ma czas na nowe utwory.

Rammstein przyzwyczaili fanów do tego, że ich płyty wychodzą dosyć rzadko, a czas oczekiwania na kolejny, pełnoprawny krążek, uzupełniane są wydawnictwami koncertowymi. Tym razem jednak, zamiast wydania koncertowego DVD, Rammstein powrócili do studia! Co wiemy o nowych rzeczach zespołu?

MILEY CYRUS ZAPOWIEDZIAŁA, ŻE JEJ NOWA PŁYTA BĘDZIE INSPIROWANA METALLIKĄ I BRITNEY SPEARS


Rammstein w studiu nagraniowym. Kiedy można spodziewać się nowej płyty zespołu?

W wypadku Rammstein, klasycznie wiadomo bardzo mało, jednak można się domyślić, że brak koncertów, spowodował możliwość rejestracji utworów. Swego czasu Till Lindemann wspominał, że z sesji nagraniowej ostatniego krążka zostało dużo materiału. Widać, że panowie postanowili wykorzystać czas kreatywnie i zacząć rejestrować nowe piosenki. 

Jak donosi RammsteinWorld, technicy zespołu byli widziani we francuskiej miejscowości Saint-Rémy-de-Provence, gdzie mieści się studio nagraniowe, w którym Rammstein już nagrywali. 

Kiedy możemy spodziewać się nowych numerów? Tego nie wiadomo, tym bardziej, że w planach jest czwarta płyta projektu Emigrate, który jest autorskim tworem Richarda Z. Kruspe. Plany wydawnicze może też pokrzyżować to co planuje Till Lindemann, ponieważ ogromny sukces drugiego krążka jego solowego projektu, z pewnością zmotywuje artystę do kolejnego wydawnictwa. Pozostaje tylko trzymać kciuki za nowy album Rammstein.

CZY POWSTANIE FILMOWA BIOGRAFIA METALLIKI? LARS ULRICH ODPOWIADA

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz