Dominik Pajewski

02.07.2020 (11:20)

Pierwsza płyta Slipknota- Joey Jordison wspomniał czas premiery krążkaSlipknot obecnie jest na fali wznoszącej i mimo zmian w składzie, nadal bardzo dobrze sobie radzi na scenie. Były członek grupy i jej współzałożyciel, Joey Jordison postanowił wypowiedzieć się na temat debiutanckiego albumu, który otworzył wiele dróg zespołowi.

Gdy na rynku pojawiła się pierwsza, oficjalna płyta zespołu Slipknot, nikt nie spodziewał się, że krążek otworzy tyle dróg grupie. Debiutancki album stał się prawdziwym hitem, dzięki któremu Slipknot zaczął grać na dużych imprezach. Joey Jordison, który był współzałożycielem grupy i jeszcze kilka lat temu zasiadał w niej na pozycji perkusisty, wypowiedział się na temat debiutu zespołu.

MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"Joey Jordison szczerze o debiutanckim albumie Slipknota. Jak perkusista wspomina pierwszy, oficjalny album grupy?

Jak powiedział Jordison:

Ten album był i nadal jest jednym z najwspanialszych wspomnień z całego mojego życia. Nie ma nic nawet zbliżonego, co zrobilibyśmy później dla siebie czy świata  metalu. Spełniły się nasze wszystkie marzenia, a reakcja fanów była niesamowita  - zapełniły się hale i stadiony na całym świecie. To był wybuch, którego się nie spodziewaliśmy! 

Byliśmy zdeterminowani, głodni sukcesu i gotowi na stawienie czoła całemu światu. I dokonaliśmy tego. Niczego i nikogo się nie baliśmy, a to było widać, gdy wtedy wchodziliśmy na scenę. To był „ten” czas. 

Widać, że w relacjach Joeya i reszty Slipknota musiało się coś poprawić, ponieważ do niedawna artysta nie wypowiadał się zbyt pozytywnie na temat jakichkolwiek rzeczy związanych z zespołem.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz