Dominik Pajewski

08.07.2020 (11:20)

Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki SixxStan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem w mediach muzycznych. Legendarny wokalista zmaga się z problemami zdrowotnymi od dwóch lat, co uniemożliwia mu wyruszenie na koncerty. Fani zastanawiają się, jaki jest faktyczny stan zdrowia artysty i jak się okazuje, trochę ujawnił Nikki Sixx.

REAKCJA KURTA COBAINA, NA CENY BILETÓW NA MADONNE ROZWALIŁA SYSTEM. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NIEPUBLIKOWANY WYWIAD [WIDEO]

 

Nikki Sixx: Ozzy ma się nie najlepiej

Nikki Sixx odpowiadał niedawno na pytania fanów, a jedno z nich brzmiało: 

Jak miewa się wujek Ozz?

Niestety, Nikki Sixx nie miał dobrych wiadomości, jak napisał:
 
Ktoś mi powiedział, że ma się nie najlepiej. Bardzo mnie to zasmuca. Kochamy go.

Nie wiadomo, jak bardzo słowa Sixxa pokrywają się z prawdą. Ozzy co jakiś czas udziela wywiadów i podkreśla, że jest gotowy do działania, jednak wstrzymuje go pandemia.

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓW

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz