Dominik Pajewski

03.07.2020 (12:09)

Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystówArtur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.

Artur Rojek jakiś czas temu powrócił z albumem ''Kundel'', który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i krytykę. Kilka miesięcy po premierze, do sieci trafiła specjalna wersja piosenki ''A miało być jak we śnie'', w której gościnnie pojawił się Taco Hemingway.

BO ŻYCIE JEST… - CZWARTY SINGIEL ZE ZŁOTEJ PŁYTY ''SYN MIASTA'' MUŃKA STASZCZYKA. PREMIERA

Artur Rojek z Taco Hemingwayem we wspólnym utworze. Posłuchajcie nowej wersji kawałka ''A miało być jak we śnie''

Nie do końca wiadomo, czy wspólny numer artystów jest zapowiedzią jakiegoś większego projektu, czy tylko luźnym remiksem. Numer jednak może być zwiastunek nowości od rapera, który zapowiadał, że w lipcu (prawdopodobnie) wyda kilka nowych płyt.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz