Anna Dziełak

10.09.2019 (16:05)

Ochroniarze pobili fana Iron Maiden na ich koncercie. Wokalista musiał reagować!5 września 2019 w Tacoma Dome w Waszyngtonie podczas koncertu Iron Maiden, doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji! Jeden z fanów, który uczestniczył w wydarzeniu, został pobity przez dziesięciu ochroniarzy. Zareagował sam wokalista zespołu. Jak doszło do zdarzenia? Dowiedzcie się na ESKA Rock.pl

Bruce Dickinson przerwał koncert Iron Maiden 5 września 2019 w Tacoma Dome w Waszyngtonie. Zdenerwowany wokalista grupy poinformował, że na zapleczu znajduje się fan, który został pobity przez dziesięciu mężczyzn, którzy mieli zapewnić spokój na imprezie. Dickinson sam był świadkiem jak jeden z ochroniarzy czterokrotnie uderzył dużo mniejszego od niego mężczyznę prosto w twarz. 

Zobacz też: Kurt Cobain - ile zarabiał tuz przed wydaniem Nevermind? Kwota na czeku robi... wrażenie 

Bruce Dickinson przerwał koncert Iron Maiden - jaki był powód? 

Zakrwawiony chłopak został przewieziony do szpitala, a wokalista nie krył swojego oburzenia. Zasugerował, by podać do sądu Tacoma Dome, a wszystkich obecnych poprosił o udostępnianie nagrań ze zdarzenia, tak by stanowiły istotne dowody w przyszłej sprawie sądowej. Nie ukrywał również swojej złości na fakt, że zdarzyło się to na jego koncercie. Fragmenty relacji z koncertu możecie znaleźć na Twitterze.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz