Anna Dziełak

10.09.2019 (16:05)

Ochroniarze pobili fana Iron Maiden na ich koncercie. Wokalista musiał reagować!5 września 2019 w Tacoma Dome w Waszyngtonie podczas koncertu Iron Maiden, doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji! Jeden z fanów, który uczestniczył w wydarzeniu, został pobity przez dziesięciu ochroniarzy. Zareagował sam wokalista zespołu. Jak doszło do zdarzenia? Dowiedzcie się na ESKA Rock.pl

Bruce Dickinson przerwał koncert Iron Maiden 5 września 2019 w Tacoma Dome w Waszyngtonie. Zdenerwowany wokalista grupy poinformował, że na zapleczu znajduje się fan, który został pobity przez dziesięciu mężczyzn, którzy mieli zapewnić spokój na imprezie. Dickinson sam był świadkiem jak jeden z ochroniarzy czterokrotnie uderzył dużo mniejszego od niego mężczyznę prosto w twarz. 

Zobacz też: Kurt Cobain - ile zarabiał tuz przed wydaniem Nevermind? Kwota na czeku robi... wrażenie 

Bruce Dickinson przerwał koncert Iron Maiden - jaki był powód? 

Zakrwawiony chłopak został przewieziony do szpitala, a wokalista nie krył swojego oburzenia. Zasugerował, by podać do sądu Tacoma Dome, a wszystkich obecnych poprosił o udostępnianie nagrań ze zdarzenia, tak by stanowiły istotne dowody w przyszłej sprawie sądowej. Nie ukrywał również swojej złości na fakt, że zdarzyło się to na jego koncercie. Fragmenty relacji z koncertu możecie znaleźć na Twitterze.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • John Dolmayan o nowej płycie SOAD: mój zespół jest głupi!

  2020-06-05
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, co wyczekują fani od lat. Okazuje się jednak, że zespół nie specjalnie śpieszy się do nowych nagrań i jak uważa John Dolmayan, wynika to z głupoty.
 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz