Dominik Pajewski

05.06.2020 (11:21)

Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysłUniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.

Marka Obcy miewa lepsze i gorsze momenty i niestety, w ostatnim czasie fani nie mieli powodów do radości. ''Prometeusz'' podzielił fandom, a ''Obcy: Przymierze'' absolutnie nie spełnił oczekiwań fanów, mimo tego, że robiony był bardzo pod fanów. Najbardziej chyba raziło w oczy, płytkie zamknięcie tematu konstruktorów którzy najbardziej intrygowali w ''Prometeuszu''. Okazuje się, że Ridley Scott się nie poddaje i ma plany na kolejną część z serii ''Obcy''.

DZIEWCZYNA ELONA MUSKA SPRZEDAJE SWOJĄ DUSZĘ! MOŻNA WYLICYTOWAĆ JĄ NA SPECJALNEJ AUKCJI


Ridley Scott ma pomysł na nowego Obcego! Reżyser nie poddaje się w temacie serii

W wywiadzie dla LA Times, Ridley Scott przyznał, że temat nie został wyczerpany i jest pomysł na kolejnego ''Obcego''. Według reżysera, trzeba trochę zmienić cykl, by mógł on iść w nową stronę. Ciężko jednak powiedzieć, w którą stronę miałaby zostać skierowana seria? Po nieudanym filmie ''Obcy: Przymierze'', Scott podkreślał, że skupi się bardziej na temacie androidów. 

PRZYJACIELE W SZCZERYM ZWIASTUNIE. CO WYTKNIĘTO KULTOWEJ PRODUKCJI?


W wywiadzie Scott podkreślał, że warto skupić się na składzie jaj, które widzieliśmy w pierwszym filmie z serii. Czy kolejny film z serii zostanie zrealizowany? Tego nie wiadomo, ponieważ nie potwierdzono nawet startu prac nad scenariuszem.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Woda na Marsie - pokazano film z niesamowitym zjawiskiem [WIDEO]

  2020-07-08
  Temat osiedlenia Marsa przewija się w rozmowach od lat i wygląda na to, że nie będzie to tylko marzenie rodem z filmów science-fiction. Ogłoszono obecność wody na czerwonej planecie! Czy jest szansa się tam osiedlić?
 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz