Anna Skalik

22.04.2014 (11:12)

NOWE PIOSENKI 2014: Zespół Video wydał singiel Dobrze, Że Jesteś z klipem dla głuchoniemych. [VIDEO]Zespół Video wydał klip skierowany do osób głuchoniemych. W teledysku do singla Dobrze, Że Jesteś słowa zostały pokazane w polskim języku migowym. W niecodziennym projekcie udział brały osoby niesłyszące, działające w ramach akcji Młodzi Migają Muzykę. Zobacz niecodzienny klip.

Dobrze, Że Jesteś to singiel zespołu Video, promujący trzeci album tej grupy - Ej! Premiera krążka w drugiej połowie 2014, a teraz na EskaROCK.pl prezentujemy Wam niecodzienny teledysk do Dobrze, Że Jesteś.

Klip do tego singla jest wyjątkowy, bo zrealizowany został przy współpracy osób niesłyszących, działających w ramach akcji Młodzi Migają Muzykę.

>>> Linkin Park - nowa płyta 17 czerwca. Zobacz trailer krążka. <<<

Słowa piosenki w klipie zostały zaprezentowane w polskim języku migowym, dzięki czemu numer poznać mogą także osoby głuchonieme. W jednym z wywiadów na temat teledysku wypowiedział się Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista zespołu Video. Zdradził, że kręcenie tego video było dla nich wyjątkowym doświadczeniem. Nikt w klipie nie śpiewa, tylko cały tekst jest od początku do końca pokazany w języku migowym.

W realizacji teledysku udział wzięła młodzież z projektu artystycznego Młodzi Migają Muzykę, w którym młodzi ludzie pokazują w języku migowym teksty znanych piosenek. MMM będą także obecni na koncertach Video w ramach najbliższej trasy, która rozpoczyna się już 1 maja 2014.

>>> NOWOŚCI MUZYCZNE - solowy album Tuomasa Holopainena z Nightwish <<<

Przygotowanie do tego klipu - a właściwie nauczenie się języka migowego na potrzeby teledysku - było sporym wyzwaniem dla zespołu, jednak podołali temu zadaniu. Jak zdradził Wojtek Łuszczykiewicz, celem realizacji video było pokazanie polskiego języka migowego, zaprezentowanie grupy MMM oraz zwrócenie uwagi na obecność osób głuchoniemych w społeczeństwie.

Młodzież z projektu artystycznego Młodzi Migają Muzykę będzie także obecna na koncertach Video w ramach najbliższej trasy, która rozpoczyna się już na początku maja 2014.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Assassin’s Creed doczeka się serialu! Co wiemy o produkcji?

  2020-10-29
  Marka Assassin’s Creed jest niesamowicie silna i trudno się dziwić, że po średnio udanym filmie, ktoś wpadł na pomysł, by zrobić to lepiej. Wiemy już, że powstanie serial, który zostanie osadzony w świecie znanym z gry.
 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Linkin Park udostępnili rzadki materiał z nagrań klipu 'One Step Closer' [WIDEO]

  2020-10-29
  20-lecie debiutanckiego albumu Linkin Park, jest idealną okazją do wspomnień i udostępniania archiwalnych materiałów. Tym razem do sieci trafił niepublikowany materiał, który ukazuje, jak powstawał klip do numeru 'One Step Closer'.
 • Rob Halford potwierdza, że powstanie płyta z Nergalem!

  2020-10-29
  O wspólnym projekcie Nergala i Roba Halforda mówiło się jakiś czas temu, jednak wszyscy traktowali to bardziej jako plotkę. W końcu sam frontman Judas Priest wypowiedział się na temat ewentualnego duetu.
 • Stardust: do sieci trafił trailer filmu o Davidzie Bowie [WIDEO]

  2020-10-29
  Film o Davidzie Bowie zapowiadano od dłuższego czasu, jednak w pewnym momencie temat ucichł. W końcu otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź filmu 'Stardust' i datę premiery.
 • Co tam w środku gra? Luxtorpeda - Anno Domini MMXX I WINYL 'MyWasWyNas' (UNBOXING)

  2020-10-28
  Po 4 latach od wydania albumu 'MYWASWYNAS', Luxtorpeda powraca z nowym albumem. W cyklu 'Co tam w środku gra?' sprawdzamy jak wydany jest krążek 'Anno Domini MMXX' oraz winylowe wydanie 'My Was Wy Nas'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz